Що таке Кредитна Спілка ?

Кредитна спілка «Бойківщина» – фінансова установа, заснована фізичними особами з  метою  задоволення  потреб  її членів у кредитуванні та отриманні ними прибутку від заощаджень.

Кредитна спілка «Бойківщина» розпочала свою діяльність у 1997 році на теренах Дрогобиччини, і на сьогодні успішно працює не тільки у Львівській області, але й на Закарпатті !

 

Ми задовольняємо потреби клієнтів у доступних, вигідних, надійних фінансових послугах на основі чесності, рівності, відкритості та професійності наших працівників.

 

Від початку діяльності, через призму фінансової кризи та COVID – карантину, ми не припиняли кредитування та вчасно виконували свої зобов’язання перед вкладниками.

 

Наше гасло – «Швидко, надійно, вигідно».

Історія створення

Наші цінності:

НАДІЙНІСТЬ та ДОВІРА

Ми заслуговуємо на довіру, тому що несемо повну відповідальність за наші дії та рішення; ми працюємо надійно і справедливо ставимося до себе та наших клієнтів і партнерів.

ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ КЛІЄНТА

Ми дбаємо про грамотність КЛІЄНТА у аспектах фінансових послуг , і тому максимально відкрито і прозоро пояснюємо і презентуємо фінансові послуги Кредитної спілки.

ЗАДОВОЛЕНІСТЬ КЛІЄНТА

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб добре пізнати та зрозуміти фактичні потреби Клієнта.

ПОСТІЙНЕ УДОСКОНАЛЕННЯ

Ми усвідомлюємо, що повинні удосконалюватися, тому ми постійно шукаємо можливості для вдосконалення процесів, розвитку своїх вмінь і набуття нових знань.

Нас обирають тому що:

Ми працюємо на принципах прозорості, відкритості та доступності !

Ми кредитуємо не лише великих агровиробників, але й малі селянські господарства.

Ми завжди надамо кваліфіковану консультацію та пораду щодо Ваших фінансових потреб

Наші умови гнучкі та зрозумілі для кожного

Індивідуальний підхід до кожного клієнта у прийнятті рішення щодо оформлення кредиту

Ми завжди раді візитам наших клієнтів, коли ми не тільки працюємо, але й можемо поспілкуватися за філіжанкою смачної кави

Ми відкриті до побажань та рекомендацій від наших клієнтів. Завжди готові вдосконалювати надання наших фінансових послуг.

Юридична інформація

Розкриття інформації

Повна назва

Кредитна спілка «Бойківщина»

Ідентифікаційний код юридичної особи

23955635

Дата державної реєстрації

13.05.2004

Місце діяльності

82100, Львівська область, Дрогобицький район, місто Дрогобич, площа Ринок, будинок 15

Наша команда – це кваліфіковані працівники, з багаторічним досвідом роботи, які знають, як допомогти кожному, хто звернеться за фінансовою порадою. А також проводять фінансову просвіту у громадах, де працюють відділення Кредитної спілки «Бойківщини».

Побудуй карєру

  • Ми ретельно підбираємо людей, які стають нашими працівниками. Працівники КС «Бойківщина» мають змогу постійно вдосконалювати свої професійні знання та вміння – проходять навчання, тренінги, займаються самоосвітою.
  • Кредитна спілка «Бойківщина» підтримує та стимулює своїх працівників до набуття нових знань та досвіду роботи, створюючи сприятливу атмосферу та умови роботи.

Ми пропонуємо : офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, навчання за рахунок кредитної спілки, дружній колектив ! Якщо ви цілеспрямована, мотивована, комунікабельна та прагнете до нових знань – тоді Вам до нас !

Партнери