КС "Бойківщина"
82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

  Фестиваль меду.
Щорічно, починаючи з 2013 року, в смт. Меденичі проходить Фестиваль меду. Недаремно цей фестиваль започаткований у Меденичах, кажуть, що навіть назва цього селища походить від слова мед.
Так і цього року 16 вересня  свято розпочалося урочистою ходою бджолярів, які приїхали не тільки з районів Львівщини, а й з інших районів та областей.

DSC_0983.JPG
   У другу неділю вересня щорічно в Україні відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. 9 вересня 2018 року місто нафтовиків Борислав святкував свій 631-й День народження. 
   До святкування долучилася і Кредитна спілка “Бойківщина”, яка організувала для дітей різноманітні конкурси та розваги за участю аніматорів. 


Шановні спілчани!
  Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого національного свята  -
Днем незалежності України!
  Бажаю Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, добробуту та любові. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю і теплом, а Ваші добрі справи примножать славу нашої Батьківщини!
З повагою Голова правління
Любов Качкинович

Оголошення
        Повідомляємо, що загальними зборами членів Кредитної спілки «Бойківщина» від 28 квітня 2017 року було прийняте рішення щодо припинення членства в Кредитній спілці «Бойківщина» осіб, що не сплатили обов’язковий членський внесок до резервного капіталу.
     Просимо таких осіб з’явитися до КС «Бойківщина» для отримання коштів, які підлягають обов’язковому поверненню у зв’язку з припиненням членства.

6.JPG    24-25 липня 2018 року в м.Херсоні для кредитних спілок — членів Робочої групи Проекту “Кредитування сільськогосподарських виробників” проходив тренінг на тему: “Фінансування ланцюжка доданої вартості в агрокредитуванні”, у якому взяли участь працівники кредитної спілки “Бойківщина”- директор виконавчий Ірина Юзьв'як  та фахівець служби внутрішнього аудиту (контролю) Ольга Вогнива.

 
    8 липня у місті Львові відбувся ювілейний X З’їзд Української Світової Кооперативної Ради, у якому брали участь делегати від України, Канади, Америки. Кредитну спілку “Бойківщину” представляв заступник голови правління Богдан Щепанюк.

    
    7 липня, з нагоди Міжнародного Дня Кооперативів, у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася проща працівників обласних спілок споживчих товариств та працівників кредитних спілок.  Участь у паломництві взяли і члени Кредитної спілки “Бойківщина”, а також кілька тисяч прочан з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Харківської, Луганської областей та м. Київ і представники з США та Канади.


Сторінки: Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 Наступн. Усі