КС "Бойківщина"
82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    З нагоди Міжнародного дня кредитних спілок колектив Кредитної спілки “Бойківщина” отримав подяку за вагомий внесок у зміцнення фінансово-кредитної системи Львівської області. Подяку вручив Богдану Щепанюку перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський. Нагородження кращих кредитних спілок відбулося в межах ІІ Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок.

Мрії процвітають тут !
 Щорічно у третій четвер жовтня усі кредитні спілки України разом із представниками кредитно-кооперативного руху відзначають своє професійне свято — Міжнародний день кредитних спілок. Цьогорічне святкування проходило під гаслом “Мрії процвітають тут”, що ілюструє як кредитні спілки та інші фінансові кооперативи служать для розвитку особистих досягнень і кращого майбутнього сотень мільйонів людей.

Перший традиційний турнір з футзалу " Кубок ДЮФК "ЛІДЕР" Червоноград"

9.jpg
   14 жовтня дивовижний день для кожного українця.  Одночасно відзначають День захисника України, Дня козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці. Саме до цих свят приурочили відкриття першого традиційного турніру з футзалу " Кубок ДЮФК "ЛІДЕР" Червоноград".

Святкування Дня міста Дрогобича

   21 вересня 2017 року Дрогобич відзначав День міста. Програма святкувань була насиченою й цікавою. Той, хто відвідав багато заходів, побачив чимало цікавого, збагатився приємними враженнями і гарним настроєм. До святкування долучилася й кредитна спілка “Бойківщина”, яка організувала для дітей, за участю аніматорів, різноманітні конкурси і розваги. Усе дійство відбувалося на Площі Ринок перед офісом кредитівки.

День знань у м.Кам'янка-Бузька

  1 вересня у ЗОШ №3 м.Кам'янка-Бузька пролунав перший дзвінок, який ознаменував початок навчального року.
   У цей святковий день звучало багато зворушливих вітань для учнів та вчителів школи, а для першокласників — зокрема.

День знань у м.Червонограді

  1 вересня, в День знань Червоноградській школі №4 виповнилось 50 років! Ювілей школи – це не просто свято закладу, а й свято вчителів, які виховують молоде покоління, громадян нашої країни та учнів, що здобувають нові знання, стають на шлях дорослого життя.

Сторінки: Попер. 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 26 Наступн. Усі