КС "Бойківщина"
82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    07 лютого 2018 року в сесійній залі Виноградівської районної державної адміністрації відбувся навчальний семінар “Аграрні розписки в Україні”, в якому взяли участь фермери Виноградівського району, Закарпатська філія ДУ”Держгрунтохорона”, регіональний представник агроном-консультант підприємства Біодобриво “Філазоніт”, а також кредитна спілка “Бойківщина”.

Навчальний семінар для сільськогосподарських виробників
30 січня 2018 року, в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбувся навчальний семінар “Аграрні розписки”, в якому взяли участь працівники Кредитної спілки “Бойківщина”. Навчальний семінар проводили заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко та регіональний координатор проекту ”Аграрні розписки в Україні” Олена Топій. 

 Аграрні розписки в Україні
    23 січня 2018 року заступник голови правління Кредитної спілки “Бойківщина” Богдан Щепанюк був присутнім на презентації проекту “Аграрні розписки в Україні”. Метою проекту є покращення та спрощення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників. За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проект уже впровадили у восьми областях.

  17 січня 2018 року Кредитна спілка “Бойківщина”, в особі заступника голови правління Богдана Щепанюка та Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА підписали Генеральну угоду про співробітництво, щодо реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Свято Миколая
 

Щорічно Кредитна спілка “Бойківщина” долучається до привітань з нагоди Дня святого Миколая. Свято Миколая є бажаним для кожного, як для дорослих, так і для малечі.

Сторінки: Попер. 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26 Наступн. Усі