КС "Бойківщина"
82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

Мрії процвітають тут !
 Щорічно у третій четвер жовтня усі кредитні спілки України разом із представниками кредитно-кооперативного руху відзначають своє професійне свято — Міжнародний день кредитних спілок. Цьогорічне святкування проходило під гаслом “Мрії процвітають тут”, що ілюструє як кредитні спілки та інші фінансові кооперативи служать для розвитку особистих досягнень і кращого майбутнього сотень мільйонів людей.

Перший традиційний турнір з футзалу " Кубок ДЮФК "ЛІДЕР" Червоноград"

9.jpg
   14 жовтня дивовижний день для кожного українця.  Одночасно відзначають День захисника України, Дня козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці. Саме до цих свят приурочили відкриття першого традиційного турніру з футзалу " Кубок ДЮФК "ЛІДЕР" Червоноград".

Святкування Дня міста Дрогобича

   21 вересня 2017 року Дрогобич відзначав День міста. Програма святкувань була насиченою й цікавою. Той, хто відвідав багато заходів, побачив чимало цікавого, збагатився приємними враженнями і гарним настроєм. До святкування долучилася й кредитна спілка “Бойківщина”, яка організувала для дітей, за участю аніматорів, різноманітні конкурси і розваги. Усе дійство відбувалося на Площі Ринок перед офісом кредитівки.

День знань у м.Кам'янка-Бузька

  1 вересня у ЗОШ №3 м.Кам'янка-Бузька пролунав перший дзвінок, який ознаменував початок навчального року.
   У цей святковий день звучало багато зворушливих вітань для учнів та вчителів школи, а для першокласників — зокрема.

День знань у м.Червонограді

  1 вересня, в День знань Червоноградській школі №4 виповнилось 50 років! Ювілей школи – це не просто свято закладу, а й свято вчителів, які виховують молоде покоління, громадян нашої країни та учнів, що здобувають нові знання, стають на шлях дорослого життя.

     28 серпня 2017 року у Львові відбувся круглий стіл українських кредитних спілок світу (США, Канада, Австралія, Україна), делегатів ювілейного з'їзду Світового Конгресу Українців (50 років СКУ). Кредитну спілку “Бойківщина” представляв Заступник Голови правління Богдан Щепанюк.

Сторінки: Попер. 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 26 Наступн. Усі