82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

29.01.2016 Львів

Питання розвитку кредитної кооперації в Україні розглянув Комітет з питань фінансів і банківської діяльності Верховної Ради України під час виїзного засідання у м. Львові.
        Близько 60 експертів, серед яких депутати Верховної Ради України, банкіри, керівники кредитних спілок, представники наукового середовища, взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, що відбулось 29 січня 2016 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка.  Кредитну спілку «Бойківщина» на цьому засіданні представляв Заступник Голови правління КС «Бойківщина» Богдан Щепанюк.

Ярмарок працевлаштування

    19 листопада 2015р. Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи” черговий раз проводив Ярмарок працевлаштування. Серед роботодавців були присутні представники банківських установ, кредитних спілок та страхових компаній. Кредитна спілка “Бойківщина” теж взяла участь у цьому заході. Фінансові компанії презентували наявні вакансії, програми стажування або запроваджені ноу-хау в царині діяльності своїх установ. Студенти-випускники мали змогу поспілкуватись з роботодавцями, вручити свої резюме та дізнатися про вимоги до кандидатів, а представники роботодавців — здійснити підбір майбутніх кадрів.

"Люди допомагають людям"- гасло кредитної спілки

   Із таким гаслом цього року 15 жовтня кредитна спілка "Бойківщина" святкувала своє професійне свято. Цей короткий вираз підкреслює унікальну роль кредитних спілок, яку вони відіграють у суспільстві на місцевому, національному та глобальному рівнях. Це всесвітнє свято безперервно відзначається з 1948 року у третій четвер жовтня та є приводом для нагадування про кредитні спілки у кооперативному русі. Цьогорічне святкування спілчан припало не на кращі часи - після років економічної скрути, соціальних та політичних потрясінь, наша держава змушена відстоювати своє право на існування.

Детальніше

13.10.2015

Пропонуємо для ознайомлення статтю «Кредит «Енергозбереження» від кредитної спілки «Бойківщина» позичати вигідно і зручно », опубліковану у газеті «Франковий Край» №30(91) від 07.08.2015р.

    На сьогоднішній  день  кожен з нас відчув на собі подорожчання ,як на продукти, одяг, так і на надання послуг в житлово-комунальній сфері. Вартість енергоносіїв також суттєво зросла, а послуги, які надають комунальні господарства є далеко не досконалими. Тому все частіше люди починають задумуватися над тим, щоб забезпечити себе цілодобовою подачею гарячої води та розумного використання енергоносіїв для тепла в домівках.  На жаль коштів на це не усім вистачає.

   Знана на Дрогобиччині кредитна спілка “Бойківщина” йде назустріч таким потребам населення. Ми вже неодноразово зустрічалися в цій студії з представниками керівництва кредитної спілки. Сьогодні будемо спілкуватися із  директором Дрогобицького відділення Кредитної спілки “Бойківщина” Юлією Тхір та обговоримо, які доступні шляхи для економії громадян на комунальних платежах може запропонувати кредитна спілка...  

Детальніше