82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    З 24 до 26 червня, вперше у місті Дрогобичі пройшла Велика Карпатська ярмарка-фестиваль “Дрогобич-Органік-Фест. Літо 2016”, на яку були запрошені виробники та продавці екологічно чистої продукції з усієї України. Головним партнером цього дійства виступала кредитна спілка “Бойківщина”. Дрогобичани та гості міста мали змогу зробити закупи, придбати різноманітні продукти, посмакувати гарячими стравами, подегустувати медову продукцію, поласувати різноманітними сирами, а також купити сувеніри та прикраси карпатських умільців. 

Дрогобич Органік-Фест Літо 2016

24-26 червня 2016р., в м. Дрогобич на Площі Ринок буде проводитись
Великий Карпатський Ярмарок "Дрогобич Органік-Фест Літо 2016".
Кредитна спілка "Бойківщина", як головний партнер ярмарку, запрошує всіх бажаючих прийняти участь в його проведенні в якості гостей та учасників.
З детальною програмою та умовами участі можна ознайомитись тут: Прес-реліз

Ми будемо раді Вас бачити!

Рішення загальних зборів

Правління кредитної спілки “Бойківщина” 

повідомляє 

Всі члени кредитної спілки «Бойківщина» зобов’язані внести членський внесок до резервного капіталу в сумі 5 (п'ять) гривень 00 коп. до 31 грудня щорічно 

(згідно рішення загальних зборів членів кредитної спілки «Бойківщина» від 27 травня 2016 року Протокол №1: 

З метою формування резервного капіталу встановити обов’язковість внесення всіма членами кредитної спілки членського внеску до резервного капіталу з періодичністю 1 (один) раз на рік у сумі 5(п'ять) гривень з терміном внесення – до 31 грудня щорічно.» 

 В разі несплати до встановленого строку, буде порушуватись питання про припинення членства у зв’язку з порушенням членами кредитної спілки Статуту. 


  Кредитна спілка «Бойківщина»  27 травня 2016 року  провела чергові  загальні збори, які відбулися в просторому  приміщенні  Дрогобицького районного Народного дому. Роботу зборів було розпочато з виконання Державного гімну України. Після чого  розглянуто та затверджено  звіти органів управління кредитної спілки, фінансовий звіт, бюджет на 2016 рік, зачитано аудиторський висновок, а також оновили склад спостережної ради і ревізійної комісії.      Загальні збори завершилися солодким частуванням.

Детальніше

Кредитна спілка «Бойківщина» (ЄДРПОУ 23955635, 82100, Львівська обл., місто Дрогобич, площа Ринок, будинок 15) повідомляє про проведення чергових загальних зборів членів кредитної спілки, які відбудуться 27 травня 2016 року в приміщенні Дрогобицького районного Народного дому за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, вул.22 січня, буд.28.

Реєстрація учасників: 14:30 - 14:55, початок зборів о 15:00. 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1. Затвердження порядку денного чергових загальних зборів членів Кредитної спілки «Бойківщина». 

2. Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради. 

3. Заслуховування та затвердження звіту правління. 

4. Заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету. 

5. Заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії. 

6. Заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена повнота та достовірність річної звітності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2015 рік (річна фінансова звітність та звітні дані за 2015 рік). 

7. Затвердження річної фінансової звітності та результатів діяльності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2015 рік. 

8. Розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні Кредитної спілки «Бойківщина» за 2015 рік.  

9. Розгляд бюджету Кредитної спілки «Бойківщина» на 2016 рік. 

10. Внесення змін до Статуту Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Статуту Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

11. Про затвердження Порядку розподілу доходу та покриття збитків Кредитної спілки «Бойківщина» у новій редакції. 

12. Внесення змін до Положення про спостережну раду Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про спостережну раду Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

13. Внесення змін до Положення про ревізійну комісію Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про ревізійну комісію Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

14. Внесення змін до Положення про правління Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про правління Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

15. Внесення змін до Положення про кредитний комітет Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про кредитний комітет Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

16. Обрання членів спостережної ради та ревізійної комісії. 

17. Про визначення розміру членського внеску в резервний капітал з обов’язковим режимом сплати. 

18. Визначення аудитора (аудиторської фірми), що буде підтверджувати достовірність річної звітності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2016 рік. 

Пропозиції щодо кандидатур до складу органів управління та порядку денного чергових загальних зборів просимо подавати в письмовій формі до 12 травня 2016 року. 

З повними звітами органів управління та фінансовим звітом за 2015 рік можна ознайомитись з 27 квітня 2016 року за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, площа Ринок, буд.15. 

Учасникам загальних зборів необхідно мати при собі паспорт.  

                                                                 

 

                                                              Спостережна рада Кредитної спілки «Бойківщина» 

 

   12 березня 2016 року  Кредитна спілка “Бойківщина” та Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради  підписали Генеральний договір про співробітництво щодо “Програми енергозбереження для населення міста Дрогобича на 2016-2018 роки”. Така співпраця дозволяє компенсувати позичальнику частину процентів по кредиту “Енергозбереження” за рахунок міського бюджету.
  Пропонуємо мешканцям міста Дрогобича і надалі користуватися дешевим та вигідним кредитом “Енергозбереження”, який допоможе  заощадити кошти на оплаті комунальних платежів, зберегти тепло у своїх оселях, а також зробити свої домівки комфортними.