82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

 11-12 грудня 2017 року в м.Львові Проект ”Кредитування сільськогосподарських виробників” (КЕП) у співпраці з PUM “Netherland Senior Experts” провів тренінг на тему: “Маркетинг та маркетингові дослідження”, у якому взяли участь представники дев'яти кредитних спілок, в тому числі, і Кредитної спілки “Бойківщина”.

Аграрні розписки — нові фінансові можливості для сільгоспвиробників
    24 листопада 2017 року департаментом агропромислового розвитку спільно з Проектом “Аграрні розписки в Україні” проводився тренінг на тему: “Аграрні розписки в Україні”, в якому взяли участь працівники Кредитної спілки “Бойківщина”. Учасники тренінгу мали змогу ознайомитись з видами аграрних розписок, їх законодавчим регулюванням, оподаткуванням операцій за аграрними розписками. Вони відкривають нові можливості для малих і середніх фермерів та підтверджують свою ефективність. Слід зазначити, що аграрна розписка — це товаророзпорядчий документ, який фіксує безумовне зобов'язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити постачання сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах. Наразі розписки діють у 8-ми регіонах України, а у Львівській області планується на початок лютого 2018 року.  

   22 листопада 2017 року працівники Кредитної спілки “Бойківщина” відвідали дошкільний навчальний заклад №13 “Казка”, що знаходиться у м.Дрогобичі. В цей день у садочку відбулася економічна оперета “Ріпка” на новий лад”. Гарний та позитивний настрій усім присутнім дарували казкові герої, ролі яких виконували вихованці садочку.

  

    16 листопада 2017 року, з нагоди професійного свята  - Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку, голова правління Кредитної спілки “Бойківщина” Любов Качкинович привітала колектив редакції “Франкова земля” й побажала працівникам професійного росту, невичерпної енергії, нових творчих здобутків, цікавих тем, натхнення, здоров'я, гарного настрою і задоволення від роботи.

  
    25-26 жовтня 2017 року в рамках співпраці КС”Бойківщина” з Проектом “Кредитування сільськогосподарських виробників” (КЕП), який працює за фінансової підтримки Агенства США, кредитну спілку відвідав експерт PUM Рітц Дікстра.

Сторінки: Попер. 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 26 Наступн. Усі