82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

Оголошення
        Повідомляємо, що загальними зборами членів Кредитної спілки «Бойківщина» від 28 квітня 2017 року було прийняте рішення щодо припинення членства в Кредитній спілці «Бойківщина» осіб, що не сплатили обов’язковий членський внесок до резервного капіталу.
     Просимо таких осіб з’явитися до КС «Бойківщина» для отримання коштів, які підлягають обов’язковому поверненню у зв’язку з припиненням членства.

6.JPG    24-25 липня 2018 року в м.Херсоні для кредитних спілок — членів Робочої групи Проекту “Кредитування сільськогосподарських виробників” проходив тренінг на тему: “Фінансування ланцюжка доданої вартості в агрокредитуванні”, у якому взяли участь працівники кредитної спілки “Бойківщина”- директор виконавчий Ірина Юзьв'як  та фахівець служби внутрішнього аудиту (контролю) Ольга Вогнива.

 
    8 липня у місті Львові відбувся ювілейний X З’їзд Української Світової Кооперативної Ради, у якому брали участь делегати від України, Канади, Америки. Кредитну спілку “Бойківщину” представляв заступник голови правління Богдан Щепанюк.

    
    7 липня, з нагоди Міжнародного Дня Кооперативів, у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася проща працівників обласних спілок споживчих товариств та працівників кредитних спілок.  Участь у паломництві взяли і члени Кредитної спілки “Бойківщина”, а також кілька тисяч прочан з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Харківської, Луганської областей та м. Київ і представники з США та Канади.

   
     24 червня Червоноград відзначав День міста і День молоді. Програма святкувань була насиченою й цікавою. Цього року до святкування долучилося й Червоноградське відділення Кредитної спілки “Бойківщина”. Традиційно, в парку культури проходили спортивні заходи за участю юних спортсменів  ДЮСШ №1.  Заступник директора Ольга Миколаївна Баляс, тренери та батьки вболівали і підтримували учасників “Веселих естафет”. Винагородою всім стало солодке частування від кредитної спілки, а учасники отримали гарні подарунки. Гарний настрій був у всіх і навіть маленький дощик його не зіпсував.

  
  9-10 червня 2018 року вперше у м.Дрогобичі, на території відпочинкового комплексу “Залісся” проходив Доброчинний фестиваль квітів Drohobych Flower Fest. Десять команд флористів з різних куточків України створили унікальні інсталяції з понад 30 тисяч троянд. 

Міжнародний День захисту дітей у м.Борислав

      Щорічно, 1 червня в цілому світі відзначається Міжнародний День захисту дітей. Цього року свято у місті Бориславі (мікрорайон вул.Коваліва) організував благодійний фонд “Карітас-Борислав”. Свято розпочалося з благословення о.Петра Підлубного та вітального слова представників міської ради.

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 След. Все