82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

   12 березня 2016 року  Кредитна спілка “Бойківщина” та Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради  підписали Генеральний договір про співробітництво щодо “Програми енергозбереження для населення міста Дрогобича на 2016-2018 роки”. Така співпраця дозволяє компенсувати позичальнику частину процентів по кредиту “Енергозбереження” за рахунок міського бюджету.
  Пропонуємо мешканцям міста Дрогобича і надалі користуватися дешевим та вигідним кредитом “Енергозбереження”, який допоможе  заощадити кошти на оплаті комунальних платежів, зберегти тепло у своїх оселях, а також зробити свої домівки комфортними.

29.01.2016 Львів

Питання розвитку кредитної кооперації в Україні розглянув Комітет з питань фінансів і банківської діяльності Верховної Ради України під час виїзного засідання у м. Львові.
        Близько 60 експертів, серед яких депутати Верховної Ради України, банкіри, керівники кредитних спілок, представники наукового середовища, взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, що відбулось 29 січня 2016 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка.  Кредитну спілку «Бойківщина» на цьому засіданні представляв Заступник Голови правління КС «Бойківщина» Богдан Щепанюк.

Ярмарок працевлаштування

    19 листопада 2015р. Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи” черговий раз проводив Ярмарок працевлаштування. Серед роботодавців були присутні представники банківських установ, кредитних спілок та страхових компаній. Кредитна спілка “Бойківщина” теж взяла участь у цьому заході. Фінансові компанії презентували наявні вакансії, програми стажування або запроваджені ноу-хау в царині діяльності своїх установ. Студенти-випускники мали змогу поспілкуватись з роботодавцями, вручити свої резюме та дізнатися про вимоги до кандидатів, а представники роботодавців — здійснити підбір майбутніх кадрів.

"Люди допомагають людям"- гасло кредитної спілки

   Із таким гаслом цього року 15 жовтня кредитна спілка "Бойківщина" святкувала своє професійне свято. Цей короткий вираз підкреслює унікальну роль кредитних спілок, яку вони відіграють у суспільстві на місцевому, національному та глобальному рівнях. Це всесвітнє свято безперервно відзначається з 1948 року у третій четвер жовтня та є приводом для нагадування про кредитні спілки у кооперативному русі. Цьогорічне святкування спілчан припало не на кращі часи - після років економічної скрути, соціальних та політичних потрясінь, наша держава змушена відстоювати своє право на існування.

Детальніше

13.10.2015