82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

"Люди допомагають людям"- гасло кредитної спілки

   Із таким гаслом цього року 15 жовтня кредитна спілка "Бойківщина" святкувала своє професійне свято. Цей короткий вираз підкреслює унікальну роль кредитних спілок, яку вони відіграють у суспільстві на місцевому, національному та глобальному рівнях. Це всесвітнє свято безперервно відзначається з 1948 року у третій четвер жовтня та є приводом для нагадування про кредитні спілки у кооперативному русі. Цьогорічне святкування спілчан припало не на кращі часи - після років економічної скрути, соціальних та політичних потрясінь, наша держава змушена відстоювати своє право на існування.

Детальніше

13.10.2015

Пропонуємо для ознайомлення статтю «Кредит «Енергозбереження» від кредитної спілки «Бойківщина» позичати вигідно і зручно », опубліковану у газеті «Франковий Край» №30(91) від 07.08.2015р.

    На сьогоднішній  день  кожен з нас відчув на собі подорожчання ,як на продукти, одяг, так і на надання послуг в житлово-комунальній сфері. Вартість енергоносіїв також суттєво зросла, а послуги, які надають комунальні господарства є далеко не досконалими. Тому все частіше люди починають задумуватися над тим, щоб забезпечити себе цілодобовою подачею гарячої води та розумного використання енергоносіїв для тепла в домівках.  На жаль коштів на це не усім вистачає.

   Знана на Дрогобиччині кредитна спілка “Бойківщина” йде назустріч таким потребам населення. Ми вже неодноразово зустрічалися в цій студії з представниками керівництва кредитної спілки. Сьогодні будемо спілкуватися із  директором Дрогобицького відділення Кредитної спілки “Бойківщина” Юлією Тхір та обговоримо, які доступні шляхи для економії громадян на комунальних платежах може запропонувати кредитна спілка...  

Детальніше

25.06.2015

        25 червня 2015 року Кредитну спілку “Бойківщину” відвідав депутат Верховної Ради України Богдан Матківський разом із своїми помічниками-консультантами Богданом Гальчишаком та Ольгою Головкевич. Під час дружньої розмови Заступник голови правління Богдан Щепанюк і Головний бухгалтер Руслана Гарасим ознайомили гостей з історією розвитку, діяльністю українського кредитно-кооперативного руху та КС “Бойківщина” зокрема. Народний обранець був приємно вражений рівнем обслуговування і якістю послуг в нашій кредитівці, а також пообіцяв всіляко сприяти своєю роботою у подальшому розвитку та вирішенню виникаючих питань щодо діяльності кредитних спілок в Україні.

День народження кредитної спілки "Бойківщина"
       18 червня 2015 року Кредитній спілці “Бойківщина” виповнилось 18 років. За ці роки система кредитно-кооперативного руху в Україні динамічно розвивалась та змінювалась. Відкриття відділень кредитної спілки, якісні фінансові послуги, стабільність та фінансова надійність протягом всіх цих років є визначальними рисами Кредитної спілки “Бойківщина”. На сьогоднішній день членами спілки стали понад 22 тис. наших громадян. У кредитній спілці є стабільне коло клієнтів, з якими існує взаємодовіра. Фінансовими послугами кредитівки мають можливість користуватися мешканці міст Дрогобича, Трускавця, Борислава, Червонограда, Камянка-Бузька, Самбора Львівської області, а також Виноградова та смт. Королево Закарпатської області. За час роботи своєї діяльності спілка гідно виконувала і надалі виконує всі свої зобов'язання, допомагаючи людям вирішувати свої фінансові питання та надійно зберігати їхні заощадження. Слід зазначити, що в червні місяці цього року Кредитна спілка “Бойківщина” успішно пройшла процес переліцензування, в результаті чого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг спілці була надана ліцензія на ”діяльність кредитної спілки по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки”, строком на 5 років. Цей факт свідчить про те, що фінансова установа є стабільною організацією та має міцний потенціал для подальшого розвитку. 
Прийдіть і переконайтесь !

Страницы: Пред. 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 27 След. Все