82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

Український вареник — символ родинної кухні

     21 жовтня 2016 року у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї відбувся 8-й міжнародний фестиваль “Український вареник — символ родинної кухні”. 

Професійне свято

  20 жовтня 2016 року вся кредитно-кооперативна громадськість світу відзначала своє професійне свято — Міжнародний день кредитних спілок. Це свято безперервно відзначається з 1948 року і з тих самих пір є ще однією нагодою для проведення багатьох заходів, в тому числі “Дня вікритих дверей в кредитних спілках”.


    З 24 до 26 червня, вперше у місті Дрогобичі пройшла Велика Карпатська ярмарка-фестиваль “Дрогобич-Органік-Фест. Літо 2016”, на яку були запрошені виробники та продавці екологічно чистої продукції з усієї України. Головним партнером цього дійства виступала кредитна спілка “Бойківщина”. Дрогобичани та гості міста мали змогу зробити закупи, придбати різноманітні продукти, посмакувати гарячими стравами, подегустувати медову продукцію, поласувати різноманітними сирами, а також купити сувеніри та прикраси карпатських умільців. 

Дрогобич Органік-Фест Літо 2016

24-26 червня 2016р., в м. Дрогобич на Площі Ринок буде проводитись
Великий Карпатський Ярмарок "Дрогобич Органік-Фест Літо 2016".
Кредитна спілка "Бойківщина", як головний партнер ярмарку, запрошує всіх бажаючих прийняти участь в його проведенні в якості гостей та учасників.
З детальною програмою та умовами участі можна ознайомитись тут: Прес-реліз

Ми будемо раді Вас бачити!