82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

22.03.2017

До уваги членів Кредитної спілки «Бойківщина»!
Кредитна спілка «Бойківщина» нагадує про те що, відповідно до рішень загальних зборів членів Кредитної спілки «Бойківщина» від 21 квітня 2012 року та 27 травня 2016 року, кожен член кредитної спілки повинен щорічно вносити членський внесок до резервного капіталу в розмірі: по 2 (дві) грн. за 2012-2015 роки та 5 (п’ять) грн. за 2016 рік. У разі несплати цього внеску в касу кредитної спілки до 28 квітня 2017 року, спостережна рада буде рекомендувати черговим загальним зборам виключити Вас з членів Кредитної спілки «Бойківщина». 
Спостережна рада КС «Бойківщина»

 УВАГА ! Приємна новина про кредити 
на енергозберігаючі цілі ! 
   Мешканців Львівщини в черговий раз закликають скористатися "теплими кредитами" у межах Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Як зазначили у Львівській облдержадміністрації, цього року на її реалізацію в обласному бюджеті передбачили 18 млн. гривень. 
 Наші переваги :
     -відсутність обов'язкового першого внеску по кредиту
     -відсутність комісій та страхівок
     -зручний графік сплати
     -термін кредитування - до трьох років 
     -готівкова форма відшкодування
     -співпраця з усіма магазинами регіону, які мають все необхідне для ваших потреб. 
Кредит у КС“Бойківщина” - це завжди прості та зрозумілі умови , без прихованих платежів !

День Святого Миколая
     Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.  Особливо всі чекають 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Як відомо, Святий Миколай здійснює мрії та обдаровує подарунками хороших, добрих і чемних людей. Не оминає ніколи Миколай і Дрогобицький професійний політехнічний ліцей та із задоволенням виконує бажання учнівського колективу. Неодноразово до привітань долучається і кредитна спілка “Бойківщина”. Присутні на святі директор виконавчий Ірина Юзьв'як та   фахівець служби внутрішнього аудиту і контролю Ольга Вогнива подарували студентам навчального закладу солодкі подарунки. Солодощі отримали діти-сироти, учні позбавлені батьківського піклування, а також учні, які проживають в гуртожитку ліцею. У свою чергу вдячні студенти влаштували новорічно-святковий виступ, від якого усі отримали прекрасний та незабутній передріздвяний настрій. Свято  Миколая завершилося колядкою “Нова радість стала”.

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України
16 грудня 2016 року, в Івано-Франківську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, під головуванням Голови Комітету Сергія Рибалка.

День Збройних Сил України. 

 Професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану. З нагоди цього свята проходять різні урочисті заходи з вшануванням мужності і героїзму наших військових.