82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

18.10.2013

      Сьогодні, 18 жовтня, за участі спеціалістів управління агропромислового розвитку Дрогобицької РДА, сільських голів, керівників фермерських господарств, заступника голови правління з розвитку КС «Бойківщина» Ростислава Герія відбулася нарада-семінар «Розвиток садівництва та ягідництва у Дрогобицькому районі», яку відкрив заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Участь в нараді взяли делегації з Івано-Франківської та Вінницької областей, а доповіді кандидата с/г наук, завідуючого Закарпатським Інститутом водних проблем і меліорації Олександра Матвійця та доктора с/г наук Григорія Коника викликали неабияке зацікавлення в присутніх.
      Ознайомлення з роботою фермерських господарств «Ролів-Агро» та «Ромалін» відбувалося на полях с.Ролів та с.Рихтичі.
 Ростислав Герій зазначив важливість ягідівництва та садівництва у розвитку сільського господарства нашого краю, а КС«Бойківщина» зі своєї сторони готова надавати кредити на закупівлю саджанців, міндобрив, засобів захисту рослин, розсади та сільгоспінвентаря для обробітку землі (мотоблок, культиватор, мінітрактор, борона) під невисокі проценти на термін до 2-ох років.
      Участь в таких нарадах представника Спілки стає звичним, адже є великий інтерес аграріїв до дешевих довгострокових фінансових ресурсів.


Возврат к списку