82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

09.10.2013

Міжнародні стандарти фінансової звітності

      07-08 жовтня в Києві представники КС ”Бойківщина” - головний бухгалтер Ірина Шпак та заступник головного бухгалтера Галина Стисло, на практичних прикладах дізнавалися про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності, а також особливості та проблемні моменти переходу кредитних спілок на МСФЗ, взявши участь в семінарі “МСФЗ: Особливості та практичні аспекти першого застосування для кредитних спілок”.
       Доповідачі семінару:
• Тімуш Наталія Іванівна – директор ТОВ «Аудиторська фірма «АВС-Центр», сертифікований аудитор
• Куциба Віталіна Миколаївна – заступник голови правління ОКС «Програма захисту вкладів», сертифікований аудитор
• Хак Костянтин – експерт німецького проекту DGRV/GIZ «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості», дипломований економіст, кооперативний аудитор
    Під час семінару було розглянуто структуру та основні аспекти МСФЗ, найбільш важливі відмінності норм МСФЗ від національних стандартів. Особливу увагу було приділено складним моментам обліку фінансових інструментів, враховуючи специфіку діяльності кредитних спілок, а також детально розглянуто особливості першого застосування МСФЗ. Всі учасники заходу отримали практичні рекомендації щодо застосування МСФЗ кредитними спілками, проаналізували наявні проблеми та особливості, пов’язані з визнанням, оцінкою, обліком та розкриттям інформації щодо деяких елементів, зокрема, фінансових активів та зобов’язань.
    Детальну увагу було приділено використанню метода трансформації фінансової звітності при переході кредитних спілок на міжнародні стандарти, надані зразки трансформаційних таблиць та приклади їх заповнення, а також запропонований формат для представлення фінансової звітності за МСФЗ. Також учасники семінару отримали практичні рекомендації щодо складання приміток до фінансової звітності та внесення змін до наказу про облікову політику.
8_08102013.jpg


Возврат к списку