82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

ШВИДКО, ВИГІДНО, НАДІЙНО!
       Кожного року 19 червня Кредитна спілка “Бойківщина” відзначає свій  день народження, цього року — уже 22-й раз.
Історія успіху кредитної спілки розпочалася ще у 1995 році, коли з’явився задум про створення кредитівки і для дрогобичан. ЇЇ натхненники розуміли, що в цей важкий час ніхто не допоможе небагатим людям, їм ніде одержати фінансові послуги в скрутну годину. Від ідеї про створення фінансової установи до початку її функціонування минуло два роки. Змінювалися працівники, виконавчі директори, але справа не рухалась. І тільки з приходом нової команди однодумців на чолі з Любов Качкинович, Кредитна спілка «Бойківщина» почала працювати ефективно.
Кредитна спілка «Бойківщина», яка була заснована при Науково-культорологічному товаристві «Бойківщина», розпочинає свою історію з моменту реєстрації у червні 1997 року. 2019 рік - це 22 роки діяльності кредитної спілки. За цей час різними були масштаби діяльності. Кожний рік додавав свій штрих, закладав свою цеглину в те, щоб спілка зросла кількісно та якісно, перетворилась у вагому фінансову установу і зайняла чільне місце серед лідерів кредитного руху України. Кредитна спілка «Бойківщина» об’єднує громадян, що проживають на території Львівської та Закарпатської областей. 
За всі ці роки змін відбулося чимало, але незмінними для «Бойківщини» залишаються пріоритети діяльності: демократичність в управлінні, відкритість та прозорість, вдосконалення і професійний розвиток, надання якісних послуг. Кредитна спілка пройшла непростий шлях розвитку і становлення. Пережила світову фінансову кризу, буремні політичні події в Україні, знецінення гривні, зупинення підприємств, затримка по заробітній платі, зростання безробіття, і саме в цей нелегкий період кредитівка допомагала багатьом нашим українцям вирішити непрості фінансові проблеми, стабільно працювала, ні на один день не припиняла кредитування і завжди вчасно виконувала свої зобов’язання перед вкладниками. 
Кредитна спілка «Бойківщина» є одним із старожилів кредитного руху в Україні. Важливим фактором є те, що вона не поступається в успішності перед іншими фінансовими установами. На сьогодні КС«Бойківщина» з центральним офісом у м.Дрогобичі має вже 7 відділень у містах: Трускавець, Борислав, Дрогобич, Кам’янка-Бузька, Червоноград, Самбір Львівської області та відділення у м.Виноградів Закарпатської області. Створюючи відділення, ми наближаємось до спілчан та майбутніх членів спілки, які мають можливість скористатися зручними і доступними послугами кредитівки з меншими затратами часу. Саме відкриття відділень дає змогу краще вивчити і пізнати середовище та ринок інших регіонів, пропонувати людям розв’язання їх економічних проблем через кооперативну організацію – кредитну спілку. 
Протягом багатьох років кредитівка активно співпрацює з міжнародними проектами, які працюють в Україні, зокрема, з Проектом зміцнення кредитних спілок в Україні за підтримки Канадського Агенства з Міжнародного Розвитку, з Проектом USAID Агроінвест, з Проектом технічної допомоги «Підтримка фінансової діяльності на селі» Німецького Товариства Технічного Співробітництва (GTZ) і Німецькою Кооперативною Асоціацією Райффайзен  (DGRV) за фінансування німецького уряду та з Проектом USAID “Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)”. Це співробітництво дало змогу працівникам приймати участь в багатьох навчальних семінарах і тренінгах, тим самим підвищувати свою професійну майстерність та кваліфікацію.Так у травні 2000 року за результатами конкурсу серед спілок України голова правління Любов Качкинович отримала можливість пройти стажування в найбільшій Українській кредитній спілці Канади – КС «Будучність» у м.Торонто. Із 2008 року кредитна спілка є членом Всеукраїнської асоціації кредитних спілок. Це дало можливість отримати нові здобутки для подальшого розвитку спілки. З метою надійного захисту заощаджень членів нашої кредитівки, в 2010 році КС «Бойківщина» стала членом об’єднання кредитних спілок України «Програма захисту вкладів». Участь в діяльності цих організацій дозволила забезпечити стабільність і надійність фінансового стану кредитної спілки. У 2010 році за результатами незалежного аудиту Канадської програми зміцнення кредитних спілок в Україні Кредитна спілка «Бойківщина» визнана такою, що відповідає міжнародним стандартам демократичного управління, прозорої діяльності та фінансової стабільності.
Усі роки свого існування ми співпрацювали з органами місцевого самоврядування. Позитивним прикладом такої роботи є активна участь у Програмі енергозбереження для населення Львівщини з 2006 року, а з 2011 року для мешканців міста Дрогобича та Дрогобицького району. Ці програми дають можливість компенсувати частину процентів по кредиту «Енергозбереження» за рахунок бюджету Львівської облдержадміністрації, міста Дрогобича і Дрогобицького району.
Кредитна спілка «Бойківщина» відрізняється своєю роботою від інших фінансових установ. Тут у всьому відчувається кооперативний дух «Свій до свого по своє, в єдності сила». Кредити, які надаються членам спілки, це кошти членів спілки, які зробили вклад на депозитний рахунок, отримують вчасно проценти і зберігають тим самим їх реальну вартість. Приємно відзначити, що вкладники, які не перший рік користуються послугами спілки, і далі довіряють нам. Для своїх клієнтів спілка пропонує 19 видів кредитів та 10 видів депозитів, які відрізняються між собою умовами, термінами і, звичайно, процентами. У нас можна отримати кошти на різні потреби – на придбання та ремонт житла, на навчання, на ведення підприємницької діяльності, кредит для пенсіонерів, на ведення особистого селянського господарства, а також найдешевший кредит «Енергозбереження». Послуги у фінансовій установі надаються підтримуючи гасло «Швидко, вигідно, надійно!», а саме в доступній формі, на вигідних і прозорих умовах. Пам’ятаючи про свою соціальну роль, працівники установи допоможуть розібратися у широкому спектрі фінансових послуг, які пропонуються спілкою, і зробити правильний вибір. Наші зусилля спрямовані на те, щоб усі клієнти почували себе максимально захищеними у відносинах зі спілкою.
Кредитна спілка «Бойківщина» стала досить помітним явищем у громадському житті регіону, оскільки завжди проводить різноманітні акції, фінансову просвіту, зустрічі з населенням по районах, організаціях, а також долучається і до різних святкувань та проведення фестивалів. Уся наша робота є спрямована не тільки на своїх членів, а й на громаду загалом. Наша фінансова установа двічі брала участь у Всесвітньому фестивалі українських кредитних спілок, який об'єднав близько ста учасників та гостей, у тому числі з США і Канади.
Приємною подією для кредитної спілки стала Подяка за вагомий внесок у зміцнення фінансово-кредитної системи Львівської області від Львівської облдержадміністрації. Подяку було вручено з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок, яке кредитні спілки святкують щорічно у третій  четвер жовтня. Святкування професійного свята проходить на кожному відділенні спілки із пригощанням усіх відвідувачів солодощами, а в подарунок щорічно вручають сувеніри із логотипом «Бойківщина».
Кредитна спілка часто приймає гостей. Так у рамках співпраці з Проектом «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП), який працює за фінансової підтримки США, кредитну спілку відвідав експерт PUM Рітц Дікстра, а також експерт з мікрокредитування та банків (PUM, Нідерланди) Чарльз Ройс і спеціаліст з питань моніторингу і оцінки Проекту КЕП Наталія Ходько. Слід згадати і про візит у кредитівку депутата Верховної Ради України Богдана Матківського, який був приємно вражений рівнем обслуговування і якістю послуг у спілці, а також обіцяв сприяти своєю роботою у подальшому розвитку діяльності кредитних спілок в Україні.
Підсумовуючи результати діяльності усіх попередніх років, можна сказати, що ми стали однією із потужних кредитних спілок, досягли певного рівня серед фінансових установ нашої держави, своєю натхненною працею, зміцнювалися і зростали. Наші здобутки були б неможливі без злагодженої роботи органів управління та працівників кредитної спілки. Завдяки високій довірі і при підтримці наших спілчан нам удалося досягти вагомих результатів у фінансовій діяльності спілки.
Стабільні позитивні результати роботи та планомірний розвиток сприяли тому, що власний капітал кредитної спілки на кінець 2018 року становить 8 млн. гривень, а активи спілки понад 33 млн. гривень. Ці дані дають змогу насамперед забезпечити надійность розвитку установи, підвищити рівень обслуговування клієнтів, розширити спектр кредитних та депозитних послуг.
Отже, ми з гордістю можемо стверджувати, що Кредитна спілка «Бойківщина» - це стабільна, надійна фінансова установа, що динамічно розвивається та працює на благо своїх членів спілки з думкою про наше спільне майбутнє. Скориставшись нашими послугами, взявши кредит чи оформивши депозит, кожен долучається до своєї громади і робить її сильнішою, втілюючи гасло «Свій до свого по своє, в єдності сила». Людина, яка звертається до кредитної спілки із своїми проблемами, не залишається поза увагою.
Двадцять два роки діяльності ми оцінюємо, як дуже вдалий і важливий етап у реалізації стратегії та підтвердження правильності і доцільності її продовження на наступні роки. 
Висловлюємо подяку всім спілчанам за довіру до нашої фінансової установи та співпрацю.  Бажаємо усім доброго здоров'я, натхнення у реалізації намірів та мирного неба над усіма нами!
Кредитна спілка «Бойківщина» - це завжди «ШВИДКО, ВИГІДНО, НАДІЙНО»!


Возврат к списку