82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    16 грудня 2018 року у Дрогобицькому Районному народному домі відбулась презентація проекту «Краса материнства», до якого долучилась своєю підтримкою і Кредитна спілка “Бойківщина”. Цей проект об'єднав 12 матерів з міст Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району,які виховують від чотирьох до дев'яти діточок. Завдяки дружній команді ГО Об"єднання “Родовід”,Дрогобицького міського  центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, салону краси «Афродіта», професійного фотографа Вадима Малишева,ці жінки постали на сторінках нового календаря в особливому образі. Одним з меценатів була і Кредитна спілка “Бойківщина”. Неможна бути байдужими, коли мова йде про материнство, тим більше, що однією з багатодітних матерів, учасниць проекту є працівниця кредитної спілки - Наталія Гришко, яка займає посаду директора відділення в м.Бориславі і разом з чоловіком виховують п'ятеро діточок.
   Свято відбулось, а матерям запам'ятається особливо - вони були пошановані та відчули свою важливість у суспільстві, бо вони несуть місію добра і краси.  Представник із кредитівки, директор Трускавецького відділення  п.Галина Щепанюк, яка безпосередньо брала участь у створенні календаря,передала матусям презенти, які будуть згадкою про це свято. Усім матерям були вручені їхні фотопортрети, які зберігатимуться в родинах поколіннями.
    КС “Бойківщина” пишається тим, що мала можливість долучитися до видання календаря матерів-простих жінок,що живуть на дрогобиччині та виховують багато діточок і в той же час є такими шляхетними українками. 
  Маємо надію, що ця тепла, щира атмосфера залишиться в душі кожного присутнього упродовж усіх місяців нового 2019 року! 

Возврат к списку