82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

     8 липня у місті Львові відбувся ювілейний X З’їзд Української Світової Кооперативної Ради, у якому брали участь делегати від України, Канади, Америки. Кредитну спілку “Бойківщину” представляв заступник голови правління Богдан Щепанюк.
   Захід розпочався спільною молитвою у Храмі Успіння Присвятої Богородиці, яку очолив Блаженіший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ. Після завершення Богослужіння настоятель Храму Успіння Присвятої Богородиці митр. прот. Ігор Бурмило висловив промову до присутніх, у якій сповістив, що Митрополитом Київським івсієї України Макарієм, Предстоятелем УАПЦ, цей рік був оголошений роком Патріарха Мстислава (Скрипника), з нагоди вшанування його пам’яті – 120-ї річниці з дня народження та 25-ї річниці з дня упокоєння. Львівський декан УАПЦ митр. прот. Олег Древняк передав п. Ользі Шевелі (президент УСКР, Канада) почесну грамоту для п. Ярослава Скрипника (Канада), який доклав зусиль для відновлення кооперативного руху в Україні. П. Ярослав Скрипник є нащадком патріарха Мстислава (Скрипника)(1898 – 1993), який був обраний першим Патріархом Київським і всієї України УАПЦ, а пізніше Предстоятелем УАПЦ з титулом Патріарха. Також, о. Ігор побажав діячам світового кооперативного руху у всьому світі здоров’я, процвітання та успіхів у працях. Головуючим офіційної частини З’їзду був обраний Володимир Сидоровський, голова правління КС «Анісія» (м. Львів).
   На початку роботи З’їзду у залі пролунав Гімн України. За промовою Львівського декана УАПЦ Олега Древняка присутні вшанували пам'ять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання. Під час роботи З’їзду виступили Ростислав Замлинський, Перший заступник Голови Львівської обласноїдержавної адміністрації та Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. Також, серед почесних гостей був присутній заступник директора департаменту економічної політики ЛОДА
– начальник управління промисловості і підприємства Андрій Кісера. Особисто привітати делегатів з усього світу завітав Міський Голова Львова Андрій Садовий. Він висловив всім присутнім щиру подяку та слова підтримки, а також побажав успіхів.
За результатами роботи Х З’їзду п. Ольгу Шевель було переобрано на посаду Голови Ради директорів УСКР, Президента УСКР.

Возврат к списку