82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    7 липня, з нагоди Міжнародного Дня Кооперативів, у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася проща працівників обласних спілок споживчих товариств та працівників кредитних спілок.  Участь у паломництві взяли і члени Кредитної спілки “Бойківщина”, а також кілька тисяч прочан з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Харківської, Луганської областей та м. Київ і представники з США та Канади.
    У Соборі відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк у співслужінні адміністратора Собору Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитра Квича та пароха церкви святих Сергія і Вакха у Римі о. Івана Кулика . Молилися за мир та цілісність нашої держави.
    По завершенню Богослужіння митрополит Василій щиро привітав  усіх присутніх, які прибули на прощу до чудотворного місця та звернувся з проханням кожного дня молитися за мир в Україні усією родиною. 
Опісля у каплиці над джерелом відбулося освячення води. Паломники молилися на Хресній дорозі, відвідували усі храми Марійського духовного центру та приступали до ікони Зарваницької Матері Божої.

Возврат к списку