82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

     24 червня Червоноград відзначав День міста і День молоді. Програма святкувань була насиченою й цікавою. Цього року до святкування долучилося й Червоноградське відділення Кредитної спілки “Бойківщина”. Традиційно, в парку культури проходили спортивні заходи за участю юних спортсменів  ДЮСШ №1.  Заступник директора Ольга Миколаївна Баляс, тренери та батьки вболівали і підтримували учасників “Веселих естафет”. Винагородою всім стало солодке частування від кредитної спілки, а учасники отримали гарні подарунки. Гарний настрій був у всіх і навіть маленький дощик його не зіпсував.
  З подарунками для наймолодших і солодощами для дорослих завітали працівники кредитної спілки “Бойківщина” на рапід-турнір з шахів в честь Дня молоді за запрошенням Ігора Степановича Лещишака, тренера БДЮТЧ.  
  Мешканці міста мали змогу поспілкуватись із працівниками Червоноградського відділення, отримати інформацію щодо надання  фінансових послуг спілки, отримати рекламні буклети  та в палатці пригоститись солодощами, привітати один одного з святом, побажати  всім мирного неба, благополуччя, щоб наші дітки зростали сильними, здоровими!
4.jpg

Возврат к списку