82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

19-21 квітня у Львові відбувся VII Міжнародний Форум “AGROPORT WEST LVIV 2018”
   “Агропорт” - це один з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі. Цього року участь у ньому взяли фермери Львівської, Волинської, Рівненської, Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Херсонської та Миколаївської областей а також представники Німеччини, Латвії, Франції, Канади. Заступник міністра аграрної політики та продовольства України О. Трофімцева  відмітила “Агропорт” як інтернаціональний майданчик, де можна поділитися актуальною інформацією та зрозуміти потреби аграріїв. 
З великою зацікавленістю присутні поспілкувалися з Президентом України П.Порошенком, який 20 квітня відвідав виставку, дав їй високу оцінку та пообіцяв всіляку підтримку розвитку діяльності сільгоспвиробників в Україні.
   У рамках форуму відбулися різноманітні заходи, дискусійні панелі, демонстраційні покази сільськогосподарської техніки, Фермерський ярмарок, Фестиваль вуличної їжі. Також були відзначені кращі підприємства агропромислового комплексу нашої області.
Представники Кредитної спілки «Бойківщина», Заступник Голови правління Богдан Щепанюк та Директор виконавчий Ірина Юзьв’як,  за сприяння проекту «Кредитування сількогосподарських виробників»( КЕП), також  взяли активну участь у заходах форуму, зокрема, у дискусійній панелі “Фінансові інструменти для сільського господарства” та “Органічні продукти”.
   Проведення таких форумів дає змогу зустрітись однодумцям, які працюють в галузі сільського господарства, обмінятись передовим досвідом та отримати доступ до товарів, технологій, послуг і програм, що діють безпосередньо в регіоні.

Возврат к списку