82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

   20 березня 2018 року в приміщенні сесійної зали Кам'янка-Бузької районної ради відбувся навчальний семінар "Аграрні розписки в Україні та фінансова підтримка аграрного сектору" за участі першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського, заступника начальника управління-начальника відділу економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Галини Камінської, регіонального представника проекту "Аграрні розписки в Україні" у Львівській області Олени Топій, керівників сільськогосподарських господарств і підприємств агропромислового комплексу та фермерів району.
   На зустрічі розглядались питання фінансової підтримки агропромислового сектору економіки у 2018 році, впровадження аграрних розписок. Усім учасникам семінару було роздано роздатковий матеріал презентації проекту "Аграрні розписки в Україні".
   Кредитну спілку “Бойківщина” на семінарі представляв Заступник Голови правління Богдан Щепанюк, який ознайомив усіх присутніх з умовами та досвідом кредитування суб’єктів господарювання агропромислового комплексу  в кредитній спілці “Бойківщина”. 

Возврат к списку