82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    28 серпня 2017 року у Львові відбувся круглий стіл українських кредитних спілок світу (США, Канада, Австралія, Україна), делегатів ювілейного з'їзду Світового Конгресу Українців (50 років СКУ). Кредитну спілку “Бойківщина” представляв Заступник Голови правління Богдан Щепанюк. На цій зустрічі обговорювались питання поточної діяльності кредитних спілок, шляхи вирішення проблем та  викликів, які постають сьогодні на ринку кредитної кооперації, подальша співпраця українських кредитних спілок з нашими колегами з Канади та США.  Голова Світової ради українських кредитних спілок п.Оля Шевель розповіла всім присутнім про свою участь в міроприємствах, які відбувались в Києві в рамках  святкування ювілею СКУ, ознайомила з листом, який вона передала Президенту України Петру Порошенку щодо підтримки розвитку та діяльності кредитних спілок в Україні.
   Було прийнято дуже важливе рішення - створити групу з підготовки у серпні 2018 році Стратегічної сесії планування майбутнього системи українських кредитних спілок світу, як унікальної економічної самоорганізації українців у країнах їхнього побуту (США, Канада, Австралія, Україна та інші країни).
Для інформації: у США - 13 українських кредитних спілок, у Канаді - 6, в Австралії -1, в Україні -350. Активи спілок сумарні - 5 млрд $. Членів кредитних спілок понад 500 тис. Щорічно українські кредитні спілки фінансують українське середовище (молодіжні організації, релігійні громади, культурні установи, недільні школи, спортивні українські організації і т.п.) на 15-20 млн.$. СКУ існує тільки тому, що є українські кредитні спілки!!!
   Всі присутні залишились задоволеними дуже конкретним, змістовним і щирим спілкуванням та висловили надію що ця зустріч стане дієвим каталізатором для подальшого розвитку української кредитної кооперації не тільки в Україні, але й у цілому світі!!!

Возврат к списку