82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

УВАГА ! Приємна новина про кредити на енергозберігаючі цілі ! 
    Мешканців Львівщини в черговий раз закликають скористатися "теплими кредитами" у межах Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Як зазначили у Львівській облдержадміністрації, цього року на її реалізацію в обласному бюджеті передбачили 18 млн. гривень. 

    Намір щодо кредитування населення підтвердили Львівська ОДА та Кредитна спілка “Бойківщина” у меморандумі про співробітництво, який підписали  16 лютого.  Спілка надаватиме мешканцям кредити на впровадження енергоефективних заходів, а ЛОДА здійснюватиме відшкодовування частини відсотків за кредитами.
    Цьогоріч відповідно до Програми відшкодування відсоткової ставки здійснюватиметься в обсязі 5%-20% у залежності від фінансової спроможності територій. Згідно з нововведеннями на 2017 рік передбачили поділ території на чотири групи відповідно до фінансової спроможності територіальних громад. Тобто мешканці бідніших районів отримають більшу частку відшкодування, а багатші – дещо меншу. Також програма передбачатиме особливості відшкодування витрат на встановлення обладнання альтернативної енергетики.

    Отож , якщо Ви плануєте замінити вікна, встановити автономне опалення чи утеплити стіни будинку і на це бракує власних коштів, — кредитна спілка “Бойківщина” пропонує скористатися  такими, надзвичайно вигідними, кредитами та отримати готівкою часткове повернення сплачених Вами процентів. 
Наші переваги :
     -відсутність обов'язкового першого внеску по кредиту
     -відсутність комісій та страхівок
     -зручний графік сплати
     -термін кредитування - до трьох років 
     -готівкова форма відшкодування
     -співпраця з усіма магазинами регіону, які мають все необхідне для ваших потреб. 
Кредит у КС“Бойківщина” - це завжди прості та зрозумілі умови , без прихованих платежів !
Для отримання детальнішої інформації запрошуємо відвідати наші відділення у м.Дрогобич (пл.Ринок,15 та вул. Грушевського, 77), м.Трускавець (вул.Мазепи, 40), м.Борислав (вул. Шевченка, 20), м.Кам”янка-Бузька (вул.Незалежності, 61а), м.Червоноград (вул.Сокальська, 2), м.Самбір (вул.Шевченка, 15/2).

Возврат к списку