82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України
   16 грудня 2016 року, в Івано-Франківську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, під головуванням Голови Комітету Сергія Рибалка.
   В засіданні взяли участь Голова Нацкомфінпослуг Ігор Пашко, Член Нацкомфіпослуг Олександр Залєтов, Член Нацкомфніпослуг Денис Ястреб.
    Представниками ВАКС на засіданні виступили заступник голови правління кредитної спілки «Бойківщина» Богдан Щепанюк та голова Церковної кредитної спілки «Анісія» Володимир Сидоровський .
    Члени Комітету заслухали інформацію про результати роботи Нацкомфінпослуг за 2016 рік та обговорили основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2017 рік.
  Під час засідання Володимир Сидоровський висловив подяку за підтримку Комітетом Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності розробки законопроекту щодо реформування та розвитку кредитних спілок та звернув увагу на виклики, що постають перед кредитними спілками на сьогоднішній день.Возврат к списку