82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

10.10.2014

Українські вареники -то краса і сила!

Українські вареники -то краса і сила!
 
   10 жовтня 2014р. у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї відбулася неординарна подія — VI Міжнародний фестиваль “Український вареник - символ родинної кухні”.
Кредитну спілку “Бойківщину” та згаданий вище освітній заклад поєднує багаторічна дружба та  партнерство, тому представники нашої фінансової установи також були запрошені на це чудове свято. 
Захід був міжнародним, оскільки конкурсантами виступали не лише учні  освітніх закладів Львівської  області, але й іноземні гості з Польщі, Чехії та Словаччини. Експертна комісія, до складу якої входив і заступник Голови Правління кредитної спілки Богдан Щепанюк, оцінювала смакові якості виробів одинадцяти команд - конкурсантів. Слід зазначити, що вареники були представлені на усякий смак і колір. Учасники зі Словаччини здивували шоколадними варениками, Польща, як завжди, продемонструвала і підкреслила дружбу з нашою державою патріотичним українсько-польським декоруванням свого столу, а гості з Чехії приємно здивували смачненькими варениками з маком. Господарі гостинно та відповідально підійшли до організації свята. Учні ліцею продемонстрували свої багатогранні таланти на святковому концерті.
На закінчення фестивалю слово надали Богдану Щепанюку,  який, від імені Кредитної спілки “Бойківщина”, щиро подякував директору Дрогобицького професійного політехнічного ліцею п. Володимиру Ткачу за таке чудове свято, яке підтримує та розвиває почуття національної ідентичності та знання українських традицій.
Фестиваль закінчився на патріотичній ноті зі словами: “Слава Україні” - “Героям Слава”!


Возврат к списку