82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

08.06.2014

Відкриття виставкового залу у музеї Кобзаря

           За ініціативою Української світової кооперативної Ради багато кредитних спілок України взяли участь у благодійній акції щодо облаштування виставкового залу №2 музею Т.Г.Шевченка в місті Канів.
           8 червня 2014 року на Тарасовій горі у м.Канів відбулися святкові заходи з відкриття виставкового залу у музеї Кобзаря, який був облаштований коштами кредитних спілок. Кредитна спілка “Бойківщина” також долучилася фінансовою підтримкою до підготовки святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Участь в цій благодійній акції взяли спілки зі всіх куточків України та світу. Від кредитної спілки “Бойківщина” на святі був присутній заступник голови правління Богдан Щепанюк.
          Святкування розпочалося із покладання квітів на могилу Т.Г.Шевченка й співом знаменитого твору “Реве та стогне Дніпр широкий”. Після цього відбулося відкриття виставкової зали №2 музею Т.Г.Шевченка. Світлана Брижицька — заступник генерального директора з наукової роботи Музею Кобзаря, у своєму зверненні до присутніх наголосила, що відкриття цієї зали є найвагомішим внеском у розвиток музею за останнє десятиріччя. Гості заходу мали можливість оглянути й інші виставкові зали музею Шевченка. Згодом у конференц-залі музею відбулося урочисте засідання учасників заходу, на якому представникам кредитних спілок — добродійників було вручено сертифікати. Очільники музею звернулися до присутніх зі словами подяки за активне долучення до цієї чудової ініціативи. Свято завершилося екскурсією по території Шевченківського заповідника.

Возврат к списку