82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

15.05.2014

День цивільного захисту разом з КС“Бойківщина”

        Небезпека не розділяє людей на дорослих та маленьких, кожен з нас може опинитьсь в екстремальній ситуації. Різниця в тому, що доросла людина здатна швидко зорієнтуватись та прийняти рішення щодо дій, а дитина може розгубитись та втратити дорогоцінні хвилини. Від обізнаності та вміння діяти в екстремальних умовах залежить життя та здоров’я людей. Згідно Проекту Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2014 рік», щоб навчити громадян правил поведінки, у навчально-виховних закладах області проходять Дні цивільного захисту. Так, 15 травня 2014 року в Червоноградській школі №2 проводили День цивільного захисту та евакуації. Відкритий урок в 3-Б класі відвідали учні 2-В класу, батьки дітей та директор Червоноградського відділення КС “Бойківщина” Шуптар Н.П.
       Проводили вікторини, змагання, тренування, відпрацьовувалися дії при виникненні надзвичайної ситуації, а саме пожежі. Переможці вікторини отримали солодкі призи від кредитної спілки “Бойківщина”, а також кожному учневі було подаровано кульку з логотипом кредитівки.
      Шуптар Н.П. привітала учнів з гарно засвоєними знаннями та практичними навичками,  побажала всім мирного неба, завжди берегти та цінити найважливіше  - людське життя і   запросила дітей до солодкого столу.


Возврат к списку