82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

28.04.2014

Посвячення приміщення КС”Бойківщина” у м.Самборі

     КС ”Бойківщина” розпочала свою роботу в місті Самборі в липні 2013 року. Спочатку представництво знаходилося за адресою: м.Самбір, вул.Івана Франка,1. Відтоді про кредитівку почуло багато самбірчан, які згодом скористалися її  фінансовими послугами. Серед них — освітяни, пенсіонери, медичні працівники та державні службовці.

   28 квітня 2014 року запрацювало восьме відділення кредитної спілки   - Відділення №4 КС”Бойківщина”, що розташоване за адресою: м.Самбір, вул.Степана Бандери 2/10. А 13 травня 2014 року відбулося його освячення.

   Освятив приміщення Отець Роман, настоятель храму Української Автокефальної Православної Церкви Св.Миколая. Він привітав усіх присутніх,  побажав добра, милосердя та процвітання кредитній спілці ”Бойківщина” , а також відділенню, що працюватиме у місті Самбір. В цей день прозвучало багато теплих слів та побажань від керівництва, працівників та членів спілки.

   Відділення №4 кредитної спілки “Бойківщина” запрошує усіх мешканців Самбірщини завітати у кредитівку за адресою: м.Самбір вул.Степана Бандери 2/10. Вас радо зустрінуть працівники кредитної спілки, які допоможуть отримати не лише фінансову допомогу — кредит чи депозит, а й нададуть необхідну консультацію та корисну пораду .


Возврат к списку