82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

        26 квітня 2014 року у приміщенні концертного залу ансамблю «Верховина», що у Дрогобичі по вулиці Шевченка, 22, відбулись Загальні звітно-виборні збори членів Кредитної спілки «Бойківщина».

        Крім членів спілки, які проживають на Дрогобиччині, на збори прибули представники з Червонограда, Кам’янки – Бузької, Cамбора Львівської області та Виноградова Закарпатської області, тобто звідусіль де працюють відділення КС»Бойківщина». Роботу зборів було розпочато з дружнього виконання Державного гімну України.

        Про діяльність спілки в 2013 році доповідали: Голова Спостережної ради п. Любомир Сікора, Голова правління п.Любов Качкинович, Голова Ревізійної комісії п.Дмитро Пилип, Голова Кредитного комітету п.Богдан Щепанюк та в.о.Головного бухгалтера п.Галина Стисло. Після ознайомлення зі звітами органів управління кредитівки було проведено їх обговорення та затвердження.

         На зборах було також розглянуто звіт незалежного аудитора про діяльність КС»Бойківщина» в 2013 році, яким підтверджено достовірність і повноту річної звітності, проведено обрання членів Спостережної ради, Ревізійної комісії, а також розглянуто інші питання  порядку денного.

         Загальні збори членів КС»Бойківщина» завершилися концертом, який організували студенти та викладачі Дрогобицького державного музичного училища імені В.Барвінського.


Возврат к списку