82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

13.04.2014

Посвята нового приміщення КС”Бойківщина” у м.Бориславі

У місті Бориславі з 2007 року успішно здійснює свою діяльність Бориславське відділення КС ”Бойківщина”. За час існування, послугами нашої спілки у місті нафтовиків скористалося 3000 спілчан . Спочатку офіс КС ”Бойківщина” знаходився у невеличкому приміщенні навпроти міської ради на вул. Шевченка, 51. І ось, 13 квітня 2014 року на Вербну неділю здійснилася давня мрія колективу — перехід до нового просторого, вишуканого офісу на вул. Шевченка, 20, навпроти магазину “Барвінок”. Керівництво спілки зробило все для того, щоб члени спілки обслуговувались у комфортних та зручних умовах. Відтепер кожен член спілки, зайшовши до нас, ще більшою мірою може зрозуміти, що КС “Бойківщина” дбає про своїх клієнтів .

Відкриття офісу розпочалося із перерізання стрічки. Перерізали її голова спостережної ради Любомир Сікора, голова правління Любов Качкинович та директор Бориславського відділення Наталія Гонтарук .Освятив приміщення от.Григорій Поворозник . У відділенні зібралось чимало спілчан, члени керівних органів та працівники кредитівки . Прозвучало багато теплих слів та побажань .

Бориславське відділення КС”Бойківщина” щиро запрошує мешканців Борислава та прилеглих сіл скористатись послугами нашої спілки .

Завітайте до нас і Ви будете приємно вражені якістю та рівнем нашого обслуговування !


Возврат к списку