82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

Беручи до уваги ситуацію, що складається останнім часом, звертаємось до вас із закликом:

Зберігайте рівновагу.

Приймайте тільки виважені рішення.

Не піддавайтеся панічним настроям.

Не реагуйте на провокації, які свідомо поширюються на фінансовому ринку.

 МИ ПІДТВЕРДЖУЄМО

       Кредитні спілки-члени ВАКС збільшили резервний і пайовий капітали, що дає можливість фінансувати активи за рахунок власного капіталу кредитних спілок, підвищувати капіталізацію та зменшувати ризики в діяльності спілок.  

       Кредитні спілки-члени ВАКС у повному обсязі сформували резерв забезпечення покриття втрат від неповернутих позичок.

       Кредитні спілки-члени ВАКС власним капіталом покривають кожну другу гривню вкладу.

       Частка заборгованості за неповернутими та простроченими кредитами кредитних спілок-членів ВАКС постійно зменшується й на кінець року складала всього 14 % від збільшеного (!) загального кредитного портфеля.

       Певна кількість вільних коштів спілки розміщена в Об’єднаній кредитній спілці, завдяки чому підтримується високий рівень ліквідності й, навіть, у разі відтоку вкладів, спілки зможуть розрахуватися по своїх зобов’язаннях перед членами.

       Окремо слід зауважити, що наші кредитні спілки надають перевагу позичальникам з позитивною кредитною історію та потенційно високою платоспроможністю, що в свою чергу також суттєво зменшує рівень кредитних ризиків.

       Ставки по депозитних вкладах покривають відсотки не тільки інфляції, а навіть коливань курсу валюти.

       Наш підхід до роботи забезпечує надійність та якість надання фінансових послуг.

       І, можливо, найголовніше те, що наші кредитні спілки загартовані, мають чималий досвід роботи в кризових умовах. Вони з гідністю пережили фінансові кризи 1998, 2004, 2008—2009 років і впевнені, що витримають і ці випробування.

       Зауважимо: обсяги наданих кредитів і вкладів, залучених на депозитні рахунки, у січні 2014 року були на рівні січня 2013 року!

       У той же час розуміння та допомога самих членів спілок сьогодні є запорукою збереження спокою та грошей.

      Хочемо нагадати, що кредитні спілки є фінансовими установами, які працюють виключно на коштах місцевих громад і кредитують виключно українських громадян та місцевих підприємців, тому в меншій мірі залежні від політичних та економічних коливань.

       Сьогодні просимо всіх зберігати спокій і приймати виважені рішення. Тільки разом ми здатні подолати ситуацію, яка склалась та впевнено дивитись у майбутнє!


Возврат к списку