82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

   
     24 червня Червоноград відзначав День міста і День молоді. Програма святкувань була насиченою й цікавою. Цього року до святкування долучилося й Червоноградське відділення Кредитної спілки “Бойківщина”. Традиційно, в парку культури проходили спортивні заходи за участю юних спортсменів  ДЮСШ №1.  Заступник директора Ольга Миколаївна Баляс, тренери та батьки вболівали і підтримували учасників “Веселих естафет”. Винагородою всім стало солодке частування від кредитної спілки, а учасники отримали гарні подарунки. Гарний настрій був у всіх і навіть маленький дощик його не зіпсував.

  
  9-10 червня 2018 року вперше у м.Дрогобичі, на території відпочинкового комплексу “Залісся” проходив Доброчинний фестиваль квітів Drohobych Flower Fest. Десять команд флористів з різних куточків України створили унікальні інсталяції з понад 30 тисяч троянд. 

Міжнародний День захисту дітей у м.Борислав

      Щорічно, 1 червня в цілому світі відзначається Міжнародний День захисту дітей. Цього року свято у місті Бориславі (мікрорайон вул.Коваліва) організував благодійний фонд “Карітас-Борислав”. Свято розпочалося з благословення о.Петра Підлубного та вітального слова представників міської ради.

    20 травня 2018 року в Дрогобицькому районному Народному домі відбулись чергові Загальні збори членів Кредитної спілки «Бойківщина». На цих зборах було заслухано та затверджено звіти органів управління, аудиторський висновок і річний фінансовий звіт про діяльність спілки в 2017 році, розглянуто інші питання згідно порядку денного. Усі присутні мали можливість ознайомитись з результатами роботи спілки в минулому році, планами на майбутнє та отримати відповіді на питання, які їх цікавили.


 Працівники Кредитної спілки “Бойківщина” щорічно приєднуються до  святкування  Дня вишиванки. Це свято закликає усіх нас зберегти традицію носіння національного одягу. Різноманіття орнаментів та кольорів вишиванок свідчать про багатство і глибокі традиції України. Ми усі повинні гордитися тим, що ми є українцями та підтримуймо одне одного у популяризації української культури!

  
   В Україні щорічно, починаючи з 2000 року,  у другу неділю травня відзначається День Матері. З цієї нагоди працівники Кредитної спілки “Бойківщина “ відвідали Бориславську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4, де відбувся зворушливий виступ учнів. 

Сторінки: Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 26 Наступн. Усі