82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

        26 квітня 2014 року у приміщенні концертного залу ансамблю «Верховина», що у Дрогобичі по вулиці Шевченка, 22, відбулись Загальні звітно-виборні збори членів Кредитної спілки «Бойківщина».

13.04.2014 Посвята нового приміщення КС”Бойківщина” у м.Бориславі

Відкриття офісу розпочалося із перерізання стрічки. Перерізали її голова спостережної ради Любомир Сікора, голова правління Любов Качкинович та директор Бориславського відділення Наталія Гонтарук

            Спостережна рада кредитної спілки «Бойківщина» повідомляє про проведення чергових  загальних зборів членів кредитної спілки, які відбудуться 26 квітня 2014 року, в приміщенні концертного залу ансамблю «Верховина» за адресою:
      Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Шевченка, 22.
      Реєстрація учасників     13:30 - 13:55
      Початок зборів   о 14:00
                                                             Порядок денний
1. Затвердження порядку денного Загальних зборів членів кредитної спілки «Бойківщина».
2. Заслуховування та затвердження звіту Спостережної ради кредитної спілки «Бойківщина».
3. Заслуховування та затвердження звіту Правління кредитної спілки «Бойківщина».
4. Заслуховування та затвердження звіту Кредитного комітету кредитної спілки «Бойківщина».
5. Заслуховування та затвердження висновку Ревізійної комісії кредитної спілки «Бойківщина».
6. Заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена повнота та достовірність річної звітності кредитної спілки «Бойківщина» (річна фінансова звітність та звітні дані за 2013 рік).
7. Заслуховування та затвердження річної звітності та результатів діяльності  кредитної спілки «Бойківщина» за 2013 рік.
8. Розгляд бюджету кредитної спілки «Бойківщина» на 2014 рік.
9. Розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні кредитної спілки «Бойківщина» за 2013 рік.
10. Про надання попередньої згоди на укладення договорів щодо надання членами органів управління та/або працівниками кредитній спілці «Бойківщина» професійних послуг (робіт).
11. Обрання членів Спостережної ради та Ревізійної комісії.
12. Визначення аудитора (аудиторської фірми), яка буде підтверджувати достовірність річної звітності кредитної спілки «Бойківщина» за 2014 рік.
УВАГА! Учасники повинні мати документ, що посвідчує особу, а представники додатково відповідні довіреності на право участі у зборах.

Шановні члени кредитної спілки “Бойківщина”!
           9 -го березня 2014 року ми святкуємо 200-річчя від Дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, Великого Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка. Він є для нас натхненним голосом цілого народу, будителем нації та їх Пророком. Нема й не було на світі українця, у серці якого Шевченко не залишив би сліду — сліду самоусвідомлення себе, як сина чи доньки великого українського народу. Постать Великого Тараса і сьогодні, є дороговказом для українців. Шевченко пробудив націю. Нам усім це продовжувати і розвивати до логічного завершення — побудови могутньо незалежної національної держави. Тож будьмо достойні його віри у краще майбуття. Живімо в мирі, злагоді, любові . В єдності - сила !

Шановні спілчани!

Кредитна спілка "Бойківщина" є членом Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок України. Пропонуємо Вашій увазі звернення ВАКСУ з приводу подій, які відбуваються  на фінансовому ринку України. 

Детальніше