82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

Шановні члени кредитної спілки “Бойківщина”!
           9 -го березня 2014 року ми святкуємо 200-річчя від Дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, Великого Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка. Він є для нас натхненним голосом цілого народу, будителем нації та їх Пророком. Нема й не було на світі українця, у серці якого Шевченко не залишив би сліду — сліду самоусвідомлення себе, як сина чи доньки великого українського народу. Постать Великого Тараса і сьогодні, є дороговказом для українців. Шевченко пробудив націю. Нам усім це продовжувати і розвивати до логічного завершення — побудови могутньо незалежної національної держави. Тож будьмо достойні його віри у краще майбуття. Живімо в мирі, злагоді, любові . В єдності - сила !

Шановні спілчани!

Кредитна спілка "Бойківщина" є членом Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок України. Пропонуємо Вашій увазі звернення ВАКСУ з приводу подій, які відбуваються  на фінансовому ринку України. 

Детальніше

20.12.2013

У Дрогобицькому відділенні кредитної спілки “Бойківщина” , що знаходиться по вулиці  М.Грушевського, віднедавна запрацював спеціальний куток для малечі.

19.12.2013

19 грудня 2013року директор виконавчий Юзьв”як Ірина та директор Дрогобицького відділення КС “Бойківщина” Тхір Юлія взяли участь у святкуванні Дня Святого Миколая у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї.

18.12.2013

16-17 грудня проведено тренінг «Основи проведення внутрішнього аудиту в кредитній спілці, що спеціалізується на кредитуванні малих та середніх сільгоспвиробників».

12.12.2013

                                

Державна служба фінансового моніторингу України підготовила нову редакцію закону про фінмоніторинг.

Детальніше