82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

     Напередодні різдвяних свят до головного офісу КС “Бойківщина”, що в м.Дрогобич на площі Ринок, 15 завітали представники ГО “Об'єднання Родовід”. Метою візиту стала подяка кредитівці за долучення до друку унікального календаря “Краса Материнства”, який об'єднавдванадцять багатодітних матусь Дрогобицького регіону.

   16 грудня 2018 року у Дрогобицькому Районному народному домі відбулась презентація проекту «Краса материнства», до якого долучилась своєю підтримкою і Кредитна спілка “Бойківщина”. Цей проект об'єднав 12 матерів з міст Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району, які виховують від чотирьох до дев'яти діточок. 

 14 грудня 2018 року  в с.Дережичі Дрогобицького району Львівської області у готельно-відпочинковому комплексі “Фата Моргана” для працівників Кредитної спілки “Бойківщина” - члена Робочої групи Проекту USAID “Кредитування сільськогосподарських виробників”(КЕП) проходив тренінг на тему: “Управління кредитними ризиками в агрокредитуванні”. 

Андріївські вечорниці
13 грудня 2018 року в СЗШ І-ІІ ступеня с.Унятичі Дрогобицького району Львівської області відбулися традиційні  Андріївські вечорниці, які є одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди і прадіди. Із цієї нагоди працівники Кредитної спілки “Бойківщина” відвідали навчальний заклад. 

 Стань успішним у Дрогобичі! 
    29 листопада 2018 року в Дрогобичі під таким гаслом проходив “Ярмарок вакансій 2018”. Захід відбувався у приміщенні міського народного дому ім. І.Франка. Метою заходу було допомогти мешканцям міста знайти роботу своєї мрії за один день.

     Щорічно, у третю неділю листопада відзначається професійне свято - День працівників сільського господарства. З цієї нагоди Кредитна спілка “Бойківщина” вітала фермерів Дрогобицького, Самбірського районів Львівської області та Виноградівського району Закарпатської області. За вагомий особистий внесок у розвиток українського кредитно-кооперативного руху нагороджено грамотами кращих аграріїв цих районів. Та на цьому святкування не завершилося. 16 листопада 2018 року заступник голови правління Кредитної спілки “Бойківщина” Богдан  Щепанюк брав участь у святкових заходах до Дня працівників сільського господарства, яке проходило у Дрогобицькому районі.

Сторінки: Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 Наступн. Усі