82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

6.JPG    24-25 липня 2018 року в м.Херсоні для кредитних спілок — членів Робочої групи Проекту “Кредитування сільськогосподарських виробників” проходив тренінг на тему: “Фінансування ланцюжка доданої вартості в агрокредитуванні”, у якому взяли участь працівники кредитної спілки “Бойківщина”- директор виконавчий Ірина Юзьв'як  та фахівець служби внутрішнього аудиту (контролю) Ольга Вогнива.

 
    8 липня у місті Львові відбувся ювілейний X З’їзд Української Світової Кооперативної Ради, у якому брали участь делегати від України, Канади, Америки. Кредитну спілку “Бойківщину” представляв заступник голови правління Богдан Щепанюк.

    
    7 липня, з нагоди Міжнародного Дня Кооперативів, у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася проща працівників обласних спілок споживчих товариств та працівників кредитних спілок.  Участь у паломництві взяли і члени Кредитної спілки “Бойківщина”, а також кілька тисяч прочан з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Харківської, Луганської областей та м. Київ і представники з США та Канади.

   
     24 червня Червоноград відзначав День міста і День молоді. Програма святкувань була насиченою й цікавою. Цього року до святкування долучилося й Червоноградське відділення Кредитної спілки “Бойківщина”. Традиційно, в парку культури проходили спортивні заходи за участю юних спортсменів  ДЮСШ №1.  Заступник директора Ольга Миколаївна Баляс, тренери та батьки вболівали і підтримували учасників “Веселих естафет”. Винагородою всім стало солодке частування від кредитної спілки, а учасники отримали гарні подарунки. Гарний настрій був у всіх і навіть маленький дощик його не зіпсував.

  
  9-10 червня 2018 року вперше у м.Дрогобичі, на території відпочинкового комплексу “Залісся” проходив Доброчинний фестиваль квітів Drohobych Flower Fest. Десять команд флористів з різних куточків України створили унікальні інсталяції з понад 30 тисяч троянд. 

Міжнародний День захисту дітей у м.Борислав

      Щорічно, 1 червня в цілому світі відзначається Міжнародний День захисту дітей. Цього року свято у місті Бориславі (мікрорайон вул.Коваліва) організував благодійний фонд “Карітас-Борислав”. Свято розпочалося з благословення о.Петра Підлубного та вітального слова представників міської ради.

    20 травня 2018 року в Дрогобицькому районному Народному домі відбулись чергові Загальні збори членів Кредитної спілки «Бойківщина». На цих зборах було заслухано та затверджено звіти органів управління, аудиторський висновок і річний фінансовий звіт про діяльність спілки в 2017 році, розглянуто інші питання згідно порядку денного. Усі присутні мали можливість ознайомитись з результатами роботи спілки в минулому році, планами на майбутнє та отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Сторінки: Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 Наступн. Усі