82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

25.06.2015

        25 червня 2015 року Кредитну спілку “Бойківщину” відвідав депутат Верховної Ради України Богдан Матківський разом із своїми помічниками-консультантами Богданом Гальчишаком та Ольгою Головкевич. Під час дружньої розмови Заступник голови правління Богдан Щепанюк і Головний бухгалтер Руслана Гарасим ознайомили гостей з історією розвитку, діяльністю українського кредитно-кооперативного руху та КС “Бойківщина” зокрема. Народний обранець був приємно вражений рівнем обслуговування і якістю послуг в нашій кредитівці, а також пообіцяв всіляко сприяти своєю роботою у подальшому розвитку та вирішенню виникаючих питань щодо діяльності кредитних спілок в Україні.

День народження кредитної спілки "Бойківщина"
       18 червня 2015 року Кредитній спілці “Бойківщина” виповнилось 18 років. За ці роки система кредитно-кооперативного руху в Україні динамічно розвивалась та змінювалась. Відкриття відділень кредитної спілки, якісні фінансові послуги, стабільність та фінансова надійність протягом всіх цих років є визначальними рисами Кредитної спілки “Бойківщина”. На сьогоднішній день членами спілки стали понад 22 тис. наших громадян. У кредитній спілці є стабільне коло клієнтів, з якими існує взаємодовіра. Фінансовими послугами кредитівки мають можливість користуватися мешканці міст Дрогобича, Трускавця, Борислава, Червонограда, Камянка-Бузька, Самбора Львівської області, а також Виноградова та смт. Королево Закарпатської області. За час роботи своєї діяльності спілка гідно виконувала і надалі виконує всі свої зобов'язання, допомагаючи людям вирішувати свої фінансові питання та надійно зберігати їхні заощадження. Слід зазначити, що в червні місяці цього року Кредитна спілка “Бойківщина” успішно пройшла процес переліцензування, в результаті чого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг спілці була надана ліцензія на ”діяльність кредитної спілки по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки”, строком на 5 років. Цей факт свідчить про те, що фінансова установа є стабільною організацією та має міцний потенціал для подальшого розвитку. 
Прийдіть і переконайтесь !

Скористайтесь вже сьогодні !
     15 червня 2015 року в приміщенні Дрогобицької райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань фінансування цільової Програми відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району у 2015 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів. У цій нараді взяла участь директор виконавчий Кредитної спілки"Бойківщина" Ірина Юзьв'як. Результатом роботи цієї групи стало підписання генерального договору з реалізації вищевказаної Програми між Дрогобицькою райдержадміністрацією та фінансовими установами, в тому числі і Кредитною спілкою "Бойківщина".
    Отже, мешканці Дрогобицького району тепер з допомогою Кредитної спілки "Бойківщина" зможуть покращити свої побутові умови, зекономити на оплаті комунальних платежів, встановивши автономну систему опалення, замінивши вікна і вхідні двері, утепливши стіни будинку або провівши інші енергоощадні заходи. При цьому, вони мають змогу отримати компенсацію частини сплачених процентів з бюджету Львівської облдержадміністрації та Дрогобицької райдержадміністрації, оформивши кредит “Енергозбереження” в Кредитній спілці “Бойківщина”.

 
    26 квітня 2015 року в м.Дрогобичі у приміщенні Дрогобицького районного Народного дому відбулись чергові загальні збори членів кредитної спілки “Бойківщина”. 

Спостережна рада Кредитної спілки "Бойківщина" повідомляє
про проведення чергових загальних зборів членів кредитної спілки, які відбудуться 
26 квітня 2015 року в приміщенні Дрогобицького районного Народного дому за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, вул.22 січня, буд.28.
         Реєстрація учасників: 13:30 - 13:55, 
         Початок зборів о 14:00.
Порядок денний
1. Затвердження порядку денного чергових загальних зборів членів Кредитної спілки "Бойківщина".
2. Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради Кредитної спілки "Бойківщина".
3. Заслуховування та затвердження звіту правління Кредитної спілки "Бойківщина".
4. Заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету Кредитної спілки "Бойківщина".
5. Заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії Кредитної спілки "Бойківщина".
6. Заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена повнота та достовірність річної звітності Кредитної спілки «Бойківщина" за 2014 рік (річна фінансова звітність та звітні дані за 2014 рік).
7. Заслуховування та затвердження річної звітності та результатів діяльності  Кредитної спілки "Бойківщина" за 2014 рік.
8. Розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні Кредитної спілки "Бойківщина" за 2014 рік. 
9. Розгляд бюджету Кредитної спілки "Бойківщина" на 2015 рік.
10. Внесення змін до Статуту Кредитної спілки "Бойківщина" та затвердження Статуту Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції.
11. Внесення змін до Положення про спостережну раду Кредитної спілки "Бойківщина" та затвердження Положення про спостережну раду Кредитної спілки "Бойківщина" в новій редакції.
12. Внесення змін до Положення про ревізійну комісію Кредитної спілки "Бойківщина" та затвердження Положення про ревізійну комісію Кредитної спілки "Бойківщина" в новій редакції.
13. Внесення змін до Положення про правління Кредитної спілки "Бойківщина" та затвердження Положення про правління Кредитної спілки "Бойківщина" в новій редакції.
14. Внесення змін до Положення про кредитний комітет Кредитної спілки "Бойківщина" та затвердження Положення про кредитний комітет Кредитної спілки "Бойківщина" в новій редакції.
15. Обрання членів спостережної ради та ревізійної комісії.
16. Надання попередньої згоди на укладення договорів щодо надання членами органів управління та/або працівниками Кредитній спілці "Бойківщина" професійних послуг (робіт).
17. Визначення аудитора (аудиторської фірми), що буде підтверджувати достовірність річної звітності Кредитної спілки "Бойківщина" за 2015 рік.
УВАГА! Учасники повинні мати документ, що посвідчує особу.