КС "Бойківщина"
82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

Оцінка бізнес-діяльності суб’єктів агро.

3_Львів 008.jpg
      В червні місяці представники КС«Бойківщина» прийняли участь в дводенному семінарі на тему «Особливості оцінки бізнес-діяльності суб’єктів агро».

Вирощування та збуту полуниці та малини

2_IMG_0276.JPG

      15 серпня 2013р. представники КС«Бойківщина» взяли участь у навчальному турі «Технології та фінансування вирощування та збуту полуниці та малини» до СОК«Лосятинське молочне джерело».

Детальніше

Зустрічі із громадами сіл

1_Доброгост1в.JPG       В травні – червні 2013р. пройшли зустрічі із громадами сіл Опори, Доброгостів та Болехівці Дрогобицького району.


Відкриття центрального офісу кредитної спілки «Бойківщина» в центрі міста Дрогобич

Відкриття центрального офісу кредитної спілки «Бойківщина» в центрі міста Дрогобич

01.10.2012 року сталася знаменна подія як на теренах Бойківського Підгір’я так і на ринку фінансових послуг України – відкриття центрального офісу кредитної спілки «Бойківщина» в центрі міста Дрогобич за адресою площа Ринок 15.

_1_1.jpg

Стрічку перерізали Голова спостережної ради Любомир Сікора, голова правління Любов Качкинович.

 

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Вітаємо з Днем Незалежності України!


Truzyb.jpg

Сердечно вітаємо вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

        Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

        Від усієї душі зичимо вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

        Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.


Рішення загальних зборів

Рішення загальних зборів

Правління кредитної спілки “Бойківщина” 

повідомляє 

Всі члени кредитної спілки «Бойківщина» зобов’язані внести членський внесок до резервного капіталу в сумі 2 (дві) гривні 00 коп. до 31 грудня щорічно 

(згідно рішення загальних зборів членів кредитної спілки «Бойківщина» від 21 квітня 2012 року Протокол №1: 

 «З сімнадцятого питання порядку денного Загальні збори членів кредитної спілки постановили: 

17.1. З метою формування резервного капіталу встановити обов’язковість внесення всіма членами кредитної спілки членського внеску до резервного капіталу з періодичністю 1 (один) раз на рік у сумі 2 (дві) гривні з терміном внесення – до 31 грудня щорічно.» 

 В разі несплати до встановленого строку, буде порушуватись питання про припинення членства у зв’язку з порушенням членами кредитної спілки Статуту.