82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

 
   06-07 жовтня 2018 року на базі відпочинкового комплексу “Царинка” у с.Рожанка, Сколівського району Львівської області, на запрошення Кредитної спілки “Вигода”, відбулась зустріч із аудитором Німецької Асоціації Кооперативів Райфайзен Ганною Гамбург та менеджером кооперативних банків Німеччини Томасом Райнке. Від Кредитної спілки “Бойківщина” присутні були заступник голови правління Богдан Щепанюк та директор виконавчий Ірина Юзьв'як.

 
   Щорічно, 21 вересня на свято Різдво Пресвятої Богородиці Дрогобич відзначає День міста. У цей день проходили різноманітні святкові заходи: концерти, театралізовані вистави, майстер-клас з малювання, дитячі турніри. До проведення свята долучилася й кредитна спілка “Бойківщина”, яка організувала розваги для дітей, за участю аніматорів. Проведений захід відбувався по вул.Грушевського, навпроти магазину “Раневицькі ковбаси”. 

  Фестиваль меду.
Щорічно, починаючи з 2013 року, в смт. Меденичі проходить Фестиваль меду. Недаремно цей фестиваль започаткований у Меденичах, кажуть, що навіть назва цього селища походить від слова мед.
Так і цього року 16 вересня  свято розпочалося урочистою ходою бджолярів, які приїхали не тільки з районів Львівщини, а й з інших районів та областей.

DSC_0983.JPG
   У другу неділю вересня щорічно в Україні відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. 9 вересня 2018 року місто нафтовиків Борислав святкував свій 631-й День народження. 
   До святкування долучилася і Кредитна спілка “Бойківщина”, яка організувала для дітей різноманітні конкурси та розваги за участю аніматорів. 


Шановні спілчани!
  Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого національного свята  -
Днем незалежності України!
  Бажаю Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, добробуту та любові. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю і теплом, а Ваші добрі справи примножать славу нашої Батьківщини!
З повагою Голова правління
Любов Качкинович

Оголошення
        Повідомляємо, що загальними зборами членів Кредитної спілки «Бойківщина» від 28 квітня 2017 року було прийняте рішення щодо припинення членства в Кредитній спілці «Бойківщина» осіб, що не сплатили обов’язковий членський внесок до резервного капіталу.
     Просимо таких осіб з’явитися до КС «Бойківщина» для отримання коштів, які підлягають обов’язковому поверненню у зв’язку з припиненням членства.

Сторінки: Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 Наступн. Усі