82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

 УВАГА ! Приємна новина про кредити 
на енергозберігаючі цілі ! 
   Мешканців Львівщини в черговий раз закликають скористатися "теплими кредитами" у межах Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Як зазначили у Львівській облдержадміністрації, цього року на її реалізацію в обласному бюджеті передбачили 18 млн. гривень. 
 Наші переваги :
     -відсутність обов'язкового першого внеску по кредиту
     -відсутність комісій та страхівок
     -зручний графік сплати
     -термін кредитування - до трьох років 
     -готівкова форма відшкодування
     -співпраця з усіма магазинами регіону, які мають все необхідне для ваших потреб. 
Кредит у КС“Бойківщина” - це завжди прості та зрозумілі умови , без прихованих платежів !

День Святого Миколая
     Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.  Особливо всі чекають 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Як відомо, Святий Миколай здійснює мрії та обдаровує подарунками хороших, добрих і чемних людей. Не оминає ніколи Миколай і Дрогобицький професійний політехнічний ліцей та із задоволенням виконує бажання учнівського колективу. Неодноразово до привітань долучається і кредитна спілка “Бойківщина”. Присутні на святі директор виконавчий Ірина Юзьв'як та   фахівець служби внутрішнього аудиту і контролю Ольга Вогнива подарували студентам навчального закладу солодкі подарунки. Солодощі отримали діти-сироти, учні позбавлені батьківського піклування, а також учні, які проживають в гуртожитку ліцею. У свою чергу вдячні студенти влаштували новорічно-святковий виступ, від якого усі отримали прекрасний та незабутній передріздвяний настрій. Свято  Миколая завершилося колядкою “Нова радість стала”.

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України
16 грудня 2016 року, в Івано-Франківську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, під головуванням Голови Комітету Сергія Рибалка.

День Збройних Сил України. 

 Професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану. З нагоди цього свята проходять різні урочисті заходи з вшануванням мужності і героїзму наших військових.

Український вареник — символ родинної кухні

     21 жовтня 2016 року у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї відбувся 8-й міжнародний фестиваль “Український вареник — символ родинної кухні”.