82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

 Аграрні розписки в Україні
    23 січня 2018 року заступник голови правління Кредитної спілки “Бойківщина” Богдан Щепанюк був присутнім на презентації проекту “Аграрні розписки в Україні”. Метою проекту є покращення та спрощення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників. За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проект уже впровадили у восьми областях.

  17 січня 2018 року Кредитна спілка “Бойківщина”, в особі заступника голови правління Богдана Щепанюка та Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА підписали Генеральну угоду про співробітництво, щодо реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Свято Миколая
 

Щорічно Кредитна спілка “Бойківщина” долучається до привітань з нагоди Дня святого Миколая. Свято Миколая є бажаним для кожного, як для дорослих, так і для малечі.

 11-12 грудня 2017 року в м.Львові Проект ”Кредитування сільськогосподарських виробників” (КЕП) у співпраці з PUM “Netherland Senior Experts” провів тренінг на тему: “Маркетинг та маркетингові дослідження”, у якому взяли участь представники дев'яти кредитних спілок, в тому числі, і Кредитної спілки “Бойківщина”.

Аграрні розписки — нові фінансові можливості для сільгоспвиробників
    24 листопада 2017 року департаментом агропромислового розвитку спільно з Проектом “Аграрні розписки в Україні” проводився тренінг на тему: “Аграрні розписки в Україні”, в якому взяли участь працівники Кредитної спілки “Бойківщина”. Учасники тренінгу мали змогу ознайомитись з видами аграрних розписок, їх законодавчим регулюванням, оподаткуванням операцій за аграрними розписками. Вони відкривають нові можливості для малих і середніх фермерів та підтверджують свою ефективність. Слід зазначити, що аграрна розписка — це товаророзпорядчий документ, який фіксує безумовне зобов'язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити постачання сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах. Наразі розписки діють у 8-ми регіонах України, а у Львівській області планується на початок лютого 2018 року.  

Сторінки: Попер. 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26 Наступн. Усі