82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

"Люди допомагають людям"- гасло кредитної спілки

   Із таким гаслом цього року 15 жовтня кредитна спілка "Бойківщина" святкувала своє професійне свято. Цей короткий вираз підкреслює унікальну роль кредитних спілок, яку вони відіграють у суспільстві на місцевому, національному та глобальному рівнях. Це всесвітнє свято безперервно відзначається з 1948 року у третій четвер жовтня та є приводом для нагадування про кредитні спілки у кооперативному русі. Цьогорічне святкування спілчан припало не на кращі часи - після років економічної скрути, соціальних та політичних потрясінь, наша держава змушена відстоювати своє право на існування.

Детальніше

13.10.2015

Пропонуємо для ознайомлення статтю «Кредит «Енергозбереження» від кредитної спілки «Бойківщина» позичати вигідно і зручно », опубліковану у газеті «Франковий Край» №30(91) від 07.08.2015р.

    На сьогоднішній  день  кожен з нас відчув на собі подорожчання ,як на продукти, одяг, так і на надання послуг в житлово-комунальній сфері. Вартість енергоносіїв також суттєво зросла, а послуги, які надають комунальні господарства є далеко не досконалими. Тому все частіше люди починають задумуватися над тим, щоб забезпечити себе цілодобовою подачею гарячої води та розумного використання енергоносіїв для тепла в домівках.  На жаль коштів на це не усім вистачає.

   Знана на Дрогобиччині кредитна спілка “Бойківщина” йде назустріч таким потребам населення. Ми вже неодноразово зустрічалися в цій студії з представниками керівництва кредитної спілки. Сьогодні будемо спілкуватися із  директором Дрогобицького відділення Кредитної спілки “Бойківщина” Юлією Тхір та обговоримо, які доступні шляхи для економії громадян на комунальних платежах може запропонувати кредитна спілка...  

Детальніше


Сторінки: Попер. 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 26 Наступн. Усі