82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    
  5- 6 травня цього року у м. Виноградів на Закарпатті проходив міжнародний фестиваль виноградарів-виноробів “Угочанська лоза-2018”. Гості фестивалю мали можливість скуштувати смачного вина, різноманітних видів сиру, меду, познайомитись з творчістю місцевих  мистецьких колективів. 

 19-21 квітня у Львові відбувся VII Міжнародний Форум “AGROPORT WEST LVIV 2018”
   “Агропорт” - це один з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі. Цього року участь у ньому взяли фермери Львівської, Волинської, Рівненської, Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Херсонської та Миколаївської областей а також представники Німеччини, Латвії, Франції, Канади. Заступник міністра аграрної політики та продовольства України О. Трофімцева  відмітила “Агропорт” як інтернаціональний майданчик, де можна поділитися актуальною інформацією та зрозуміти потреби аграріїв.

ОГОЛОШЕННЯ

 

Кредитна спілка «Бойківщина» (ЄДРПОУ 23955635, 82100, Львівська обл., місто Дрогобич, площа Ринок, будинок 15) повідомляє про проведення чергових загальних зборів членів кредитної спілки, які відбудуться 20 травня 2018 року в приміщенні Дрогобицького районного Народного дому за адресою: Львівська обл., місто Дрогобич, вул.22 січня, буд.28.

Реєстрація учасників: 12:30 - 12:55, початок зборів о 13:00.

Порядок денний:

1. Затвердження порядку денного чергових загальних зборів членів Кредитної спілки «Бойківщина».

2. Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради.

3. Заслуховування та затвердження звіту правління.

4. Заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету.

5. Заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії.

6. Заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена повнота та достовірність річної звітності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2017 рік (річна фінансова звітність та звітні дані за 2017 рік).

7. Заслуховування та затвердження річної фінансової звітності та результатів діяльності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2017 рік.

8. Розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні Кредитної спілки «Бойківщина» за 2017 рік.

9. Розгляд бюджету Кредитної спілки «Бойківщина» на 2018 рік.

10. Внесення змін до Положення про правління Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про правління Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції.

11. Внесення змін до Положення про кредитний комітет Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про кредитний комітет Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції.

12. Обрання та відкликання членів спостережної ради та ревізійної комісії.

13. Визначення аудитора (аудиторської фірми), що буде підтверджувати достовірність річної звітності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2018 рік.

Пропозиції щодо кандидатур до складу органів управління та порядку денного чергових загальних зборів просимо подавати в письмовій формі до       05 травня 2018 року.

Телефони для довідок: (03244) 21784, 50350.

                                                     

                                            Спостережна рада Кредитної спілки «Бойківщина»

 

 

   20 березня 2018 року в приміщенні сесійної зали Кам'янка-Бузької районної ради відбувся навчальний семінар "Аграрні розписки в Україні та фінансова підтримка аграрного сектору" за участі першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського, заступника начальника управління-начальника відділу економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Галини Камінської, регіонального представника проекту "Аграрні розписки в Україні" у Львівській області Олени Топій, керівників сільськогосподарських господарств і підприємств агропромислового комплексу та фермерів району.

   21 лютого 2018 року у місті Сокалі відбувся навчальний семінар “Аграрні розписки”для сільськогоспвиробників Сокальщини. На заході були присутні керівники сільськогосподарських господарств та підприємств агропромислового комплексу, сільські голови, фермери. Семінар проводили головний спеціаліст департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Галина Бардахівська та регіональний координатор проекту ”Аграрні розписки в Україні” Олена Топій, які  ознайомили із питаннями фінансової підтримки агропромислового сектору економіки у 2018 році.

  20 лютого 2018 року директор Самбірського відділення Кредитної спрілки “Бойківщина” Любов Кухарик взяла участь у  навчальному семінарі “Аграрні розписки в Україні”, який проходив у сесійній залі Самбірської райдержадміністрації. Семінар відбувся за участі начальникка управління агропромислового розвитку Самбірської райдержадміністрації Миколи Аннича, заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмили Гончаренко, координатора проекту «Аграрні розписки в Україні» по Львівській області Олени Топій, працівників управління економічної політики райдержадміністрації, голів місцевих рад району, фермерів Самбірського району та представників фінансових установ м Самбора.

Сторінки: Попер. 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 26 Наступн. Усі