82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

   16 грудня 2018 року у Дрогобицькому Районному народному домі відбулась презентація проекту «Краса материнства», до якого долучилась своєю підтримкою і Кредитна спілка “Бойківщина”. Цей проект об'єднав 12 матерів з міст Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району, які виховують від чотирьох до дев'яти діточок. 

 14 грудня 2018 року  в с.Дережичі Дрогобицького району Львівської області у готельно-відпочинковому комплексі “Фата Моргана” для працівників Кредитної спілки “Бойківщина” - члена Робочої групи Проекту USAID “Кредитування сільськогосподарських виробників”(КЕП) проходив тренінг на тему: “Управління кредитними ризиками в агрокредитуванні”. 

Андріївські вечорниці
13 грудня 2018 року в СЗШ І-ІІ ступеня с.Унятичі Дрогобицького району Львівської області відбулися традиційні  Андріївські вечорниці, які є одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди і прадіди. Із цієї нагоди працівники Кредитної спілки “Бойківщина” відвідали навчальний заклад. 

 Стань успішним у Дрогобичі! 
    29 листопада 2018 року в Дрогобичі під таким гаслом проходив “Ярмарок вакансій 2018”. Захід відбувався у приміщенні міського народного дому ім. І.Франка. Метою заходу було допомогти мешканцям міста знайти роботу своєї мрії за один день.

     Щорічно, у третю неділю листопада відзначається професійне свято - День працівників сільського господарства. З цієї нагоди Кредитна спілка “Бойківщина” вітала фермерів Дрогобицького, Самбірського районів Львівської області та Виноградівського району Закарпатської області. За вагомий особистий внесок у розвиток українського кредитно-кооперативного руху нагороджено грамотами кращих аграріїв цих районів. Та на цьому святкування не завершилося. 16 листопада 2018 року заступник голови правління Кредитної спілки “Бойківщина” Богдан  Щепанюк брав участь у святкових заходах до Дня працівників сільського господарства, яке проходило у Дрогобицькому районі.

     18 жовтня 2018 року кредитні спілки світу святкували своє професійне свято - Міжнародний день кредитних спілок, що відзначається щорічно з 1948 року кожен третій четвер жовтня. Цього року наше спільне професійне свято відбувалося уже 70-ий раз. Його гасло - “Знайдіть свою надію у кредитних спілках”.

Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 27 След. Все