82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

    11.02.2019 року голова правління Кредитної спілки “Бойківщина” Любов Качкинович взяла участь у підписанні Меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією та Кредитною спілкою “Бойківщина”, щодо подальшого співробітництва у межах реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

    08.02.2019р. заступник голови правління КС “Бойківщина” Богдан Щепанюк та директор виконавчий КС “Бойківщина” Ірина Юзьв'як взяли участь у тренінгу з розвитку підприємництва у сфері сільського туризму в рамках реалізації проекту секторальної підтримки “Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури туристичного кластеру “ГорбоГори”, який проходив у м.Пустомити на території готелю “Озерний край”. 

     Напередодні різдвяних свят до головного офісу КС “Бойківщина”, що в м.Дрогобич на площі Ринок, 15 завітали представники ГО “Об'єднання Родовід”. Метою візиту стала подяка кредитівці за долучення до друку унікального календаря “Краса Материнства”, який об'єднавдванадцять багатодітних матусь Дрогобицького регіону.

   16 грудня 2018 року у Дрогобицькому Районному народному домі відбулась презентація проекту «Краса материнства», до якого долучилась своєю підтримкою і Кредитна спілка “Бойківщина”. Цей проект об'єднав 12 матерів з міст Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району, які виховують від чотирьох до дев'яти діточок. 

 14 грудня 2018 року  в с.Дережичі Дрогобицького району Львівської області у готельно-відпочинковому комплексі “Фата Моргана” для працівників Кредитної спілки “Бойківщина” - члена Робочої групи Проекту USAID “Кредитування сільськогосподарських виробників”(КЕП) проходив тренінг на тему: “Управління кредитними ризиками в агрокредитуванні”. 

Андріївські вечорниці
13 грудня 2018 року в СЗШ І-ІІ ступеня с.Унятичі Дрогобицького району Львівської області відбулися традиційні  Андріївські вечорниці, які є одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди і прадіди. Із цієї нагоди працівники Кредитної спілки “Бойківщина” відвідали навчальний заклад. 

Сторінки: Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 Наступн. Усі