82100, м. Дрогобич, Площа Ринок , буд. 15, телефон:(0324) 45-03-50

  Кредитна спілка «Бойківщина»  27 травня 2016 року  провела чергові  загальні збори, які відбулися в просторому  приміщенні  Дрогобицького районного Народного дому. Роботу зборів було розпочато з виконання Державного гімну України. Після чого  розглянуто та затверджено  звіти органів управління кредитної спілки, фінансовий звіт, бюджет на 2016 рік, зачитано аудиторський висновок, а також оновили склад спостережної ради і ревізійної комісії.      Загальні збори завершилися солодким частуванням.

Детальніше

Кредитна спілка «Бойківщина» (ЄДРПОУ 23955635, 82100, Львівська обл., місто Дрогобич, площа Ринок, будинок 15) повідомляє про проведення чергових загальних зборів членів кредитної спілки, які відбудуться 27 травня 2016 року в приміщенні Дрогобицького районного Народного дому за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, вул.22 січня, буд.28.

Реєстрація учасників: 14:30 - 14:55, початок зборів о 15:00. 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1. Затвердження порядку денного чергових загальних зборів членів Кредитної спілки «Бойківщина». 

2. Заслуховування та затвердження звіту спостережної ради. 

3. Заслуховування та затвердження звіту правління. 

4. Заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету. 

5. Заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії. 

6. Заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена повнота та достовірність річної звітності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2015 рік (річна фінансова звітність та звітні дані за 2015 рік). 

7. Затвердження річної фінансової звітності та результатів діяльності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2015 рік. 

8. Розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні Кредитної спілки «Бойківщина» за 2015 рік.  

9. Розгляд бюджету Кредитної спілки «Бойківщина» на 2016 рік. 

10. Внесення змін до Статуту Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Статуту Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

11. Про затвердження Порядку розподілу доходу та покриття збитків Кредитної спілки «Бойківщина» у новій редакції. 

12. Внесення змін до Положення про спостережну раду Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про спостережну раду Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

13. Внесення змін до Положення про ревізійну комісію Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про ревізійну комісію Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

14. Внесення змін до Положення про правління Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про правління Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

15. Внесення змін до Положення про кредитний комітет Кредитної спілки «Бойківщина» та затвердження Положення про кредитний комітет Кредитної спілки «Бойківщина» в новій редакції. 

16. Обрання членів спостережної ради та ревізійної комісії. 

17. Про визначення розміру членського внеску в резервний капітал з обов’язковим режимом сплати. 

18. Визначення аудитора (аудиторської фірми), що буде підтверджувати достовірність річної звітності Кредитної спілки «Бойківщина» за 2016 рік. 

Пропозиції щодо кандидатур до складу органів управління та порядку денного чергових загальних зборів просимо подавати в письмовій формі до 12 травня 2016 року. 

З повними звітами органів управління та фінансовим звітом за 2015 рік можна ознайомитись з 27 квітня 2016 року за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, площа Ринок, буд.15. 

Учасникам загальних зборів необхідно мати при собі паспорт.  

                                                                 

 

                                                              Спостережна рада Кредитної спілки «Бойківщина» 

 

   12 березня 2016 року  Кредитна спілка “Бойківщина” та Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради  підписали Генеральний договір про співробітництво щодо “Програми енергозбереження для населення міста Дрогобича на 2016-2018 роки”. Така співпраця дозволяє компенсувати позичальнику частину процентів по кредиту “Енергозбереження” за рахунок міського бюджету.
  Пропонуємо мешканцям міста Дрогобича і надалі користуватися дешевим та вигідним кредитом “Енергозбереження”, який допоможе  заощадити кошти на оплаті комунальних платежів, зберегти тепло у своїх оселях, а також зробити свої домівки комфортними.

29.01.2016 Львів

Питання розвитку кредитної кооперації в Україні розглянув Комітет з питань фінансів і банківської діяльності Верховної Ради України під час виїзного засідання у м. Львові.
        Близько 60 експертів, серед яких депутати Верховної Ради України, банкіри, керівники кредитних спілок, представники наукового середовища, взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, що відбулось 29 січня 2016 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка.  Кредитну спілку «Бойківщина» на цьому засіданні представляв Заступник Голови правління КС «Бойківщина» Богдан Щепанюк.

Ярмарок працевлаштування

    19 листопада 2015р. Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи” черговий раз проводив Ярмарок працевлаштування. Серед роботодавців були присутні представники банківських установ, кредитних спілок та страхових компаній. Кредитна спілка “Бойківщина” теж взяла участь у цьому заході. Фінансові компанії презентували наявні вакансії, програми стажування або запроваджені ноу-хау в царині діяльності своїх установ. Студенти-випускники мали змогу поспілкуватись з роботодавцями, вручити свої резюме та дізнатися про вимоги до кандидатів, а представники роботодавців — здійснити підбір майбутніх кадрів.


Страницы: Пред. 1 ... 14 15 16 17 18 ... 27 След. Все